0
clear
  • 100Pcs Бели Точки Транспарентен Матирано OPP Пластични Подарок Торба Свадба, Роденден Декорација Cookie Бонбони Пакување Материјали 8z
  • -20%
  • -20%
100Pcs Бели Точки Транспарентен Матирано OPP Пластични Подарок Торба Свадба, Роденден Декорација Cookie Бонбони Пакување Материјали 8z

100Pcs Бели Точки Транспарентен Матирано OPP Пластични Подарок Торба Свадба, Роденден Декорација Cookie Бонбони

DEN 122.40
DEN 102.00

Количината на стоката
Тековен


100 Pcs Бели Точки Транспарентен Матирано OPP Пластични Подарок Торба Свадба, Роденден Декорација Cookie Бонбони Материјали за Пакување
1order = 100pcs Големина (приближно) : 10*10+3cm,како слика покажува материјал : пластични Забелешка : Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики 100 x подарок перница

Детални карактеристики

Подарок Торба Големина:
10x10cm
Бренд Име:
YONGSNOW
Број На Модел На:
ca273-2
is_customized:
Yes
Материјал:
Пластични
Шема:
Dot
Повод:
Роденден,Свадба & Ангажирање,Партија,Божиќ
Број на Компјутери:
100pcs

Слични производи

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Not

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 800 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден ст

Прекрасни Кристали Снег Форма Транспарентен Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил

Бидејќи Поштенските услуги се разликуваат од различни области Ние ќе соработуваме со вас да го реши се

Ние исто така, обезбеди 12месечно бесплатно одржување Купувачот треба да го врати производот во оригина

Еден цел вклучуваат 50gНа quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден страни овие домот sprin

Кул крв енергија торба, може да се стави на вашиот омилен пијалок во торба Пиење пијалоци со оваа торба ќ

Виси Партија Декорација 80"(20 CM) Ткиво Хартија Саќе Топки за Роденден, ГодишнинаМатеријал : 17 g / 28 g хартиј

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се ко

100pcs / многу7 големини опции Бела Kraft Хартија Застане Zip Заклучување Торба со Јасни Прозорец Кафе Грав Чај

Совети ( Купувачи Водич ) : Продавницата повеќето производи може да биде бесплатен превозот ,Ако е побара

Овој оглас е за пакет на Среќен 21 Роденден Розова & Сребрена Фолија Confetti Sprinkles.Секој од овие фантастични 1

100pcs / многу Празно Бела Црна Kraft Хартија Кутија За Лице Крем Козметички Тегла Накит Складирање Подарок К

Топ Одделение 100% Латекс на Животните Куче Главата Маска Дише Симпатична куче Маска За Маскарада Фенси О

50pcs / многу6.5*3.5*11.5 cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапу

Фабриката штекер, Чиста рачно изработени, 100% Сосема Нов !100% hight квалитет,EMS бесплатен превозот обичај пер

20pcs / број два големина(S,L) Застане kraft хартија nougat торба со јасни прозорец Подарок торба Колачиња, Бонбон

Please wait...