0
clear
  • 126g Виножито Природни Obsidian Кварцен Кристал во облик на Лекување 1piece
  • -20%
  • -20%
126g Виножито Природни Obsidian Кварцен Кристал во облик на Лекување 1piece

126g Виножито Природни Obsidian Кварцен Кристал во облик на Лекување 1piece

DEN 814.08

Количината на стоката
Тековен

Основни Детали : Материјал : природни виножито obsidian кристал Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Свадба Декорација & Подарок Тема : топката Регионални Функција : Кина Бренд Име : Ying Лаи Накит Број на Модел : 45 употреба : дома декорација Предмет : природни виножито obsidian Боја : виножито 50-80mm Внимание : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење, ви благодариме за разбирањето!
производи слика :
Ви благодариме за вашиот предлог.
Ве молиме љубезно ве молиме да остави добар фидбек до нас, доколку ви се допаѓа нашата предмети.
Ние гарантираме вашето 100% задоволство со нашите примероци и услуга.
Ако не сте задоволни со објектот по приемот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво место!
Ние нудиме целосна или делумна наплата која зависи од индивидуалната ситуација, во секое време, бидејќи ќе добиете вашите предмети.
Ако сакате да нарачате нешто,ве молиме да ни кажете на вашите спецификација во детали.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се исполнат очекувањата.
На сликата е точно оној што ќе ја добие.
Сите слики биле направени во дневна светлина.Ве молиме слободно контактирајте со нас за решавање на сите прашања може да бидат пред да замине повратни информации.
Задоволството на клиентите е нашиот компанијата цел.

Детални карактеристики

Шема:
Полна Боја
Материјал:
Кристално
Повод:
Денот На Планетата Земја,Кинеската Нова Година,Денот На Благодарноста
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
0678
Број на Компјутери:
1pc

Слични производи

2017 Топла Продажба на ПВЦ Животинско Волкот Лицето Маска со Губење на ноќта на Вештерките Партија Фенси

Бебе Туш Корист 200pcs Фолија Злато Хартија Лекување на Кеси за бонбони Слатка Snacking Пакување Свадба / Роден

Свадба Торта TopperПроизвод Детали Материјал : Акрилик големина за вашиот избор на (56 ИНЧИ) од големината Ц

20pcs / број два големина(S,L) Застане kraft хартија nougat торба со јасни прозорец Подарок торба Колачиња, Бонбон

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

Големина : За 16x20cmДизајн : Како слика , отворете врвотБоја : како на сликатаКоличина : 50pcs / многусамо за то

Откако ќе се стави на 3 AAA батеријата правилно Може да запре во секој ststic бои на Далечински Контролер...

50pcs / многу30*35+5cm Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен чанта облека п

Големина : Околу 8 инченКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Едноставно се одвиваат и се откажам.

30pcs / многу Гроздобер висок квалитет на Вивиен Ли разгледница 300g хартија за подарок Холивудски класик ре

Име : Храна Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 200pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 12 x20cm (1cm=0.3937

СпецификацијаПрекрасен производи 1 Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2...

100% сосема нов и висок квалитетГолема Забава на Свадби, Родендени , Забави.Поминете ги изнесе како подаро

100 Pcs Бели Точки Транспарентен Матирано OPP Пластични Подарок Торба Свадба, Роденден Декорација Cookie Бонбо

Име на производ : балерината Cupcake Wrappers Материјал : Картон големина : прошири големина : 21.7*5.5 cm Дното Дијам

Големина : L x W x H ЗА 6.5*5*10СМ Овие малку purses се најжешките нешто за булчински врнежи Покажете вашата булчин

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 15x20cmЗа микс Бои : Ние имаме повеќе од 20 бои во парк,

Детали За ПроизводотГолемина : 27x22cm (10.6"x8.7") 33x26cm (13"x10.2")40x31cm (15.7"x12.2") 45x35cm (17.7"x13.8")Материјал : ПластикаБоја : Р

Сосема нов и висок квалитетМожете да ги користите за декорација на вашиот DIY бонбони / Торта појавува /

Please wait...