0
clear
  • 100pcs/многу-6*9cm Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба покана плик /gilt плик
  • -20%
  • -20%
100pcs/многу-6*9cm Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба покана плик /gilt плик

100pcs/многу-6*9cm Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба покана плик /gilt

DEN 810.24
DEN 697.00

Количината на стоката
Тековен


100pcs/многу-6*9cm Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба покана плик /gilt плик
Име : хартија плик Материјал : 250 G Kusaka хартија. Големина : 6*9cm / 2.34"*3.51" Количина : 100 компјутери/1lot
*Тоа е многу корисно и погодност.
Боја : 10 боја за да изберете. Ве молиме контактирајте со нас wihch боја сакате,или ние ќе ги испрати меша Бојата.
Само пликови.Нема да имаат друг производ,Направи рачно изработени себе.Ви благодариме.
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
сино, бронза, темноцрвена, црвена, жолта
Повод:
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Шема:
Никој
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба во

Слични производи

Бидејќи Поштенските услуги се разликуваат од различни области Ние ќе соработуваме со вас да го реши се

Одобрението за промет на големо или мало, ќе може да снимите повеќе од 10% 20% пари на вашите трошоци...

Бесплатен Превозот 4pcs / многу Танцување Партија Топката Костим Cosplay мистериозен Око Маска, Реквизит ноќ

100pcs / многу Празно Бела Црна Kraft Хартија Кутија За Лице Крем Козметички Тегла Накит Складирање Подарок К

100pcs / многу 8cm+15.5 см+5cm врежана organist плоштадот прозорец кутии ziplock торба храна кеси бесплатен превозотDescrip

Големина на секое ткиво хартија : 4.5"x13.5"(12x35cm)Бои на Располагање : Боја Табела 25 бои1bags една бојаВе молиме,

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

Топ Одделение 100% Латекс на Животните Куче Главата Маска Дише Симпатична куче Маска За Маскарада Фенси О

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

1.Слики на овој декорација гумени ѕвезда2.Додатоци на&бои на овој декорација гумени ѕвезда3.Параметри То

SpecificatioУпотреба : Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување кутија, колачиња пекарски то

50pcs / многу30*40cm6color Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен вентил торба

Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 10x10cm (1

Еден цел вклучуваат 50gНа quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден страни овие домот sprin

Прекрасни Кристали Снег Форма Транспарентен Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил

Превозот со цел да се обезбеди навремено приемот на пратката,ве молиме да ги доставите вашите F ull Име, по

Виси Партија Декорација 80"(20 CM) Ткиво Хартија Саќе Топки за Роденден, ГодишнинаМатеријал : 17 g / 28 g хартиј

Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Димензии : 12cm висока X 7cm широкдебелина : 8mmМатеријал : н

Please wait...