0
clear
  • Прекрасни Кристали Снег Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил додатоци дама автомобил украси амајлија детелина
  • -20%
  • -20%
Прекрасни Кристали Снег Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил додатоци дама автомобил украси амајлија детелина

Прекрасни Кристали Снег Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил додатоци дама автомобил

DEN 710.40
DEN 675.00

Количината на стоката
Тековен


Прекрасни Кристали Снег Форма Транспарентен Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил додатоци дама автомобил украси амајлија детелина Состојба : 100% Шие и високо квалитетен Материјал : кристално стакло во Боја : Транспарентна , шампањ Количина : 1piece Големина : 7.5x7.5cm Гарланд големина : 16.2 CM Можеби ќе падне малку дијаманти за транспорт начин ,но не влијае на изгледот

Детални карактеристики

Материјал:
Кристално
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Божиќ
Број На Модел На:
DZ2871
is_customized:
Yes
Шема:
Цвет
Бренд Име:
GALAXING
Тип На Објект:
Свадба Декорација Виси suncatcher
is_customized:
Y
Материјал:
k9 кристално
боја:
Јасно , шампањ
Употреба:
Божиќ Декорација, свадба, партија декорација
Висина:
7.5x7.5cm
Количина:
1pcs

Слични производи

10pcs / многу 12inch Латекс Надувување Балон Бела Боја Божиќ Свадба Партија јас ТЕ САКАМ Зборови Предлог Возд

Опис : За Поканитематеријал : 250gsm Холандија Уметност картонГолемина : 127x186mmБоја : Црвена Или БелаЗа Внатр

100pcs / многу7 големини опции Бела Kraft Хартија Застане Zip Заклучување Торба со Јасни Прозорец Кафе Грав Чај

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 600 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Секој од овие фантасти

Овој оглас е за пакет на Среќен 21 Роденден Розова & Сребрена Фолија Confetti Sprinkles.Секој од овие фантастични 1

10pcs / многу Нови Шарени Пеперутка Хелиум Балони Балон Декорација Деца Партија Роденден, Свадба Партија С

(На пример : Можете да изберете локација за подигнување на курирска како овој начин на транспорт, Но ако

Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање...

Бесплатен Превозот 4pcs / многу Танцување Партија Топката Костим Cosplay мистериозен Око Маска, Реквизит ноќ

Виси Партија Декорација 80"(20 CM) Ткиво Хартија Саќе Топки за Роденден, ГодишнинаМатеријал : 17 g / 28 g хартиј

Три крои во текот на единица со тројно крои.Кажете ни детали барања на објектот како форма,големина,боја

Како фитинг memento на ден исполнет со благослови, оваа Книга Љубители Колекција премине ознаката е внимат

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 600 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден ст

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Not

Фабриката штекер, Чиста рачно изработени, 100% Сосема Нов !100% hight квалитет,EMS бесплатен превозот обичај пер

1.Слики на овој декорација гумени ѕвезда2.Додатоци на&бои на овој декорација гумени ѕвезда3.Параметри То

20pcs / број два големина(S,L) Застане kraft хартија nougat торба со јасни прозорец Подарок торба Колачиња, Бонбон

Please wait...