0
clear
  • 50pcs/многу-6.5*3.5*11.5 см Бела Црна Kraft Хартија Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија рачно изработени Сапун Свеќа Чување на Кутии вентил цевки
  • -20%
  • -20%
50pcs/многу-6.5*3.5*11.5 см Бела Црна Kraft Хартија Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија рачно изработени Сапун Свеќа Чување на Кутии вентил цевки

50pcs/многу-6.5*3.5*11.5 см Бела Црна Kraft Хартија Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија рачно изработени

DEN 1008.00
DEN 867.00

Количината на стоката
Тековен


50pcs/многу-6.5*3.5*11.5 cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапун Свеќа Чување на Кутии вентил цевки
Димензии : должина 6.5 см* ширина од 3,5 см* висина 11.5 cm (прибл. 2.53"*1.36"*4.48" ) Материјал : 350g картон Кол : 50pieces/многу Боја : kraft хартија во боја, бела, црна
*Ние ги испратите на кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе, благодарам.
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Шема:
Никој
Број На Модел На:
Kraft Фиока Кутија Рачно Изработени Сапун Подарок Занает Скапоцен Камен Macaron Пакување Дел
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон
јачина:
18*10*6cm

Слични производи

Како фитинг memento на ден исполнет со благослови, оваа Книга Љубители Колекција премине ознаката е внимат�

Големина : Круг кол.26cmМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен материјал organ

1.Слики на овој декорација гумени ѕвезда2.Додатоци на&бои на овој декорација гумени ѕвезда3.Параметри То�

Еден цел вклучуваат 50gНа quanities и тежина може да има отстапување.Совршен за Роденден страни овие домот sprin

50pcs / многу30*40cm6color Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен вентил торба

Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Димензии : 12cm висока X 7cm широкдебелина : 8mmМатеријал : н�

Нова Мода трговија на Големо 4 PCS / многу Прекрасна Божиќ Пеперутка Форма Топката Танцување Партија Маск�

Accessorize во вашиот случај со овие стилски Книга Љубители Колекција на чевли е зачувани линкови како почет�

(На пример : Можете да изберете локација за подигнување на курирска како овој начин на транспорт, Но ако �

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се ко�

Фабриката во режија.100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : ХартијаГолемина : 8*7cmКоличина : 50 компјуте

ве молиме да ни покаже слики први .Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број се точн�

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 600 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Секој од овие фантасти�

Бидејќи Поштенските услуги се разликуваат од различни области Ние ќе соработуваме со вас да го реши се�

SpecificatioУпотреба : Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување кутија, колачиња пекарски то

Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање Ние ќе г�

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко�

Големина на секое ткиво хартија : 4.5"x13.5"(12x35cm)Бои на Располагање : Боја Табела 25 бои1bags една бојаВе молиме,

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек �

100pcs / многу Празно Бела Црна Kraft Хартија Кутија За Лице Крем Козметички Тегла Накит Складирање Подарок К�

100pcs / многу 8cm+15.5 см+5cm врежана organist плоштадот прозорец кутии ziplock торба храна кеси бесплатен превозотDescrip

Please wait...