0
clear
  • 180pcs Розова боја се Виолетови За Вас DIY Kraft Хартија Налепница Labels Печат Плик Пакување Подароци Кутија за Завиткување Сапун Занает Печење Декорација
  • -20%
  • -20%
180pcs Розова боја се Виолетови За Вас DIY Kraft Хартија Налепница Labels Печат Плик Пакување Подароци Кутија за Завиткување Сапун Занает Печење Декорација

180pcs Розова боја се Виолетови За Вас DIY Kraft Хартија Налепница Labels Печат Плик Пакување Подароци Кутија

DEN 332.16

Количината на стоката
Тековен


Сосема нов и висок квалитет
Можете да ги користите за декорација на вашиот DIY бонбони / Торта појавува / бисквит / колаче торби / cupcake кутии или подарок кутии.
Материјали : Хартија
Големина : 3.6x9cm

Детални карактеристики

Бренд Име:
MissBFM
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
0018
Материјал:
Хартија

Слични производи

Свадба Торта TopperПроизвод Детали Материјал : Акрилик големина за вашиот избор на (56 ИНЧИ) од големината Ц

Големина : Околу 10 инченБоја : Мулти Боја(пратени случајно или можете да ни кажете каква боја сакате)Кара

50 Pcs / Многу Зелена Мини Балон LED Светилка Круг Светлина За Хартија Фенер Свадба Партија Цвеќиња Декораци

Сосема нов и висок квалитетМожете да ги користите за декорација на вашиот DIY бонбони / Торта појавува /

100pcs / многу6*9cm Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба покана плик / gilt пли

Drear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви

SpecificatioУпотреба : Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување кутија, колачиња пекарски то

Боја : Мулти Боја(испрати по случаен избор)Должина : Околу 15cmДијаметар : За 6cmМоќ ед Страна : Копчето Батер

Материјал : Чиста алуминиумска фолијаГолемина : 6*9cm( 2.4"x3.5") ) Внатрешна големина : 5*8.5 cm(2"x3.3")8*12cm(3.1"x4.7") Внат

Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество.1 за 1pcs1 Прифати прилагодено дизајн

100% сосема нов и висок квалитетГолема Забава на Свадби, Родендени , Забави.Поминете ги изнесе како подаро

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

50pcs / многу30*40cm6color Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен вентил торба

50pcs / многу30*35+5cm Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен чанта облека п

50pcs / многу16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографиј

СпецификацијаПрекрасен производи 1 Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2 Заштед

Име : Храна Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 200pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 12 x20cm (1cm=0.3937

Добредојдовте На Нашата Продавница500 PCS 8мм Пурпурна Свадба Декорација Табела Дијамант Confetti ги расфрла

Бебе Туш Корист 200pcs Фолија Злато Хартија Лекување на Кеси за бонбони Слатка Snacking Пакување Свадба / Роден

Кул крв енергија торба, може да се стави на вашиот омилен пијалок во торба Пиење пијалоци со оваа торба ќ

20pcs / број два големина(S,L) Застане kraft хартија nougat торба со јасни прозорец Подарок торба Колачиња, Бонбон

Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 10x10cm (1

Детали За ПроизводотГолемина : 27x22cm (10.6"x8.7") 33x26cm (13"x10.2")40x31cm (15.7"x12.2") 45x35cm (17.7"x13.8")Материјал : ПластикаБоја : Р

Големина : L x W x H ЗА 6.5*5*10СМ Овие малку purses се најжешките нешто за булчински врнежи Покажете вашата булчин

Please wait...