0
clear
  • 8m должина x 0.45 м широк 12pcs/многу Свадба Партија Банкет Декорација покривот Drape Крошна Драпериите за декорација свадба ткаенина
  • -20%
  • -20%
8m должина x 0.45 м широк 12pcs/многу Свадба Партија Банкет Декорација покривот Drape Крошна Драпериите за декорација свадба ткаенина

8m должина x 0.45 м широк 12pcs/многу Свадба Партија Банкет Декорација покривот Drape Крошна Драпериите за

DEN 8880.00

Количината на стоката
Тековен


Свадба Таванот Drape Крошна Драпериите за декорација свадба ткаенина Материјал : 100% полиестер плетени ткаенини Големина : 0.45 m(широк) * 8m(Должина) за секое парче (Вкупно 12pcs) Боја : бела(стандардно), други бои, ве молиме оставете порака.
Детали за ткаенини :
Цената што ја платиле тоа е само за на плафон drape без други assessories како рамка(род, стојат), светла и венец, цвеќиња и слично на слик..
За боја :
Се зема во вид, не ја отфрли поради објективни причини како што се светло, дисплеј во боја, Ние ќе ги што е можно поблиску до физичка боја.Ви благодариме за вашето разбирање
Ако ви треба други бои, ве молиме, изберете боја од нашите боја-табелата подолу и да го оставите порака во ред, благодарам.
Ако не го обележите бојата што сакате,ние ќе производство на ткаенини со бела боја.ви благодариме за соработката.
Забелешка : Секој клиент имаат обврска да плаќаат даноци за нивните земји. Ние ќе се прогласи за вистинската вредност како испорака агент барање за стоката ќе нареди, ако вие не остави никакви пораки кога ќе го поставите цел, тоа не е проблем ако сакате ни да се прогласи ниска вредност за вашите производи, но вие треба да го преземе ризикот да се биде amerced од вашите сопствени. ви благодариме за вашето разбирање и соработка.

Детални карактеристики

Повод:
Производ Класификација:
Streamers
is_customized:
Yes
Материјал:
мраз свила
Бренд Име:
CrystataShine
Број На Модел На:
wd1207

Слични производи

Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена И треба да плаќаат дополнителни такси пре

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 20x30cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју

Откако ќе се стави на 3 AAA батеријата правилно Може да запре во секој ststic бои на Далечински Контролер...

Големина : Околу 8 инченКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Едноставно се одвиваат и се откажам.

Големина : Околу 10 инченБоја : Мулти Боја(пратени случајно или можете да ни кажете каква боја сакате)Кара

Добредојдовте На Нашата Продавница500 PCS 8мм Пурпурна Свадба Декорација Табела Дијамант Confetti ги расфрла

Спецификации : Материјал : Полиестер влакнаЧипка големина : прибл НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка о

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 15x20cmЗа микс Бои : Ние имаме повеќе од 20 бои во парк,

50pcs / многу30*35+5cm Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен чанта облека п

Свадба Торта TopperПроизвод Детали Материјал : Акрилик големина за вашиот избор на (56 ИНЧИ) од големината Ц

50pcs / многу Влага Доказ Застане Врвот Отвори Kraft Хартија Орган Торба Јасно Пластика Прозорец Торбичка за

Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество.1 за 1pcs1 Прифати прилагодено дизајн

10pcs / многу10*10*22cm Преносни јаже kraft подарок кутија бисквити бонбони кутија снек специјалност сув чај паку

Совршен за Декорација;Име : Мушка stringМатеријал : Акрил,Octagon обликДимензии : дијаметар приближно 10мм за ле

Сосема нов и висок квалитетМожете да ги користите за декорација на вашиот DIY бонбони / Торта појавува /

50pcs / многу6.5*3.5*11.5 cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапу

Име : Храна Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 200pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 12 x20cm (1cm=0.3937

Детали За ПроизводотГолемина : 27x22cm (10.6"x8.7") 33x26cm (13"x10.2")40x31cm (15.7"x12.2") 45x35cm (17.7"x13.8")Материјал : ПластикаБоја : Р

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

Задоволство ни е да се направи најдобро за вас3 Ве молиме да остави добар коментар и 5 ѕвезди повратни ин

Прекрасни Кристали Снег Форма Транспарентен Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил

Please wait...