0
clear
  • Една роденденска торта topper, бебе туш торта topper, прв роденден украси, венец торта topper
  • -20%
  • -20%
Една роденденска торта topper, бебе туш торта topper, прв роденден украси, венец торта topper

Една роденденска торта topper, бебе туш торта topper, прв роденден украси, венец торта topper

DEN 575.52

Количината на стоката
Тековен


Свадба Торта Topper
Производ Детали Материјал : Акрилик големина за вашиот избор на (5-6 ИНЧИ) од големината ЦЕЛ ***Место на вашите лични податоци ВО БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ во ТЕКОТ на ИСХОДОТ.*** големина
-боја - Треба со датум
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
- Со СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ - Обично околу 2-3weeks
- Може да трае подолго поради доцнење во сопствени или поштата ефикасност
- Што е надвор од нашата контрола
ЗА ДА СЕ СКРАТИ ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
- Ве молиме да го НАДГРАДИТЕ вашиот превозот да се ИЗРАЗАТ ако контактирате со нас
- Г ХЛ/UPS/ТНТ/ФЕДЕКС се достапни
- ВАЖНО : Обработка време нема да се промени, без оглед на вашата избрана за испорака метод
ИСПОРАКА ДЕТАЛИ
- Ние брод од Кина преку Кина, Воздухот Mail Пост со следење (препорачана Пошта)
- Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса предвидено е точно & заврши
- Ве молиме проверете ги вашите податоци по вашата исплата,ќе го испрати надвор како вашата нарачка адреса. Така бидете сигурни дека тоа е точно. - ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примате објектот , ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите тоа
Плаќање
- Western Union/Paypal/трансфер/
Повратни информации
-Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
- Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши
проблемите и да се направи сте задоволни.
-Ве молиме да ни даде позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни .тоа е важно за нас. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
T H A N K . Y O U ! ! !
Ако имате било какви прашања ве молам само convo мене или е-мејл мене
Ние сме повеќе од среќни да ви помогнат : )

Детални карактеристики

боја:
дрво, црна, бела, розова, сјајот злато, сјај сребро, огледало злато, огледало сребро.
Број На Модел На:
A06
Повод:
Роденден,Свадба & Ангажирање на Децата Ден
Материјал:
Акрилик
Објектот:
свадба торта topper
свадба торта topper парови:
свадба торта topper г-дин и г-ѓа
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц
is_customized:
Yes
торта topper за свадба:
невестата и младоженецот се торта topper

Слични производи

Големина : Околу 8 инченКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Едноставно се одвиваат и се откажам.

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде�

Бебе Туш Корист 200pcs Фолија Злато Хартија Лекување на Кеси за бонбони Слатка Snacking Пакување Свадба / Роден

50pcs / многу kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување Картон BoxeКутија големина(L*W*H

50pcs / многу30*35+5cm Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен чанта облека п�

ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна �

Големина : За 16x20cmДизајн : Како слика , отворете врвотБоја : како на сликатаКоличина : 50pcs / многусамо за то�

100% сосема нов и висок квалитетГолема Забава на Свадби, Родендени , Забави.Поминете ги изнесе како подаро

Спецификации : Материјал : Полиестер влакнаЧипка големина : прибл НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка о

50 Pcs / Многу Зелена Мини Балон LED Светилка Круг Светлина За Хартија Фенер Свадба Партија Цвеќиња Декораци

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

Име на производ : балерината Cupcake Wrappers Материјал : Картон големина : прошири големина : 21.7*5.5 cm Дното Дијам�

Големина : L x W x H ЗА 6.5*5*10СМ Овие малку purses се најжешките нешто за булчински врнежи Покажете вашата булчин

50pcs / многу30*40cm6color Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен вентил торба

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 20x30cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју�

Please wait...