0
clear
  • 50Pcs/Многу Шарени Пластични Кеси со Рачка Бутик за Облека Подарок Свадба Партија се Справува со Обновливи Шопинг Торба
  • -20%
  • -20%
50Pcs/Многу Шарени Пластични Кеси со Рачка Бутик за Облека Подарок Свадба Партија се Справува со Обновливи Шопинг Торба

50Pcs/Многу Шарени Пластични Кеси со Рачка Бутик за Облека Подарок Свадба Партија се Справува со Обновливи

DEN 672.00

Количината на стоката
Тековен

Детали За Производот
Големина : 27x22cm (10.6"x8.7") 33x26cm (13"x10.2")
40x31cm (15.7"x12.2") 45x35cm (17.7"x13.8")
Материјал : Пластика
Боја : Роза Црвена, Жолта, Виолетова, Сина, Зелена, Бела
Употреба : Бутик, Подароци, Ракотворби, Облека, Свадба, Партија Шопинг Кеси
Забелешка : Доколку купите 3 или многу повеќе, можете да добиете 10% попуст попуст, ви благодариме!
350 Pieces Expedited Превозот
Производ Екранот
Попуст : 1. 10% попуст попуст ако купуваат 3 или многу повеќе!! 2. Ако вашата нарачка до $80 , Слободни Брза Испорака !!! Вклучени повеќето земји Европа, Северна Америка, Југоисточна Азија земји и некои Блискиот Исток земји. Ако се уште се збунети дали вашата земја беше вклучен, ве Молиме порака нас, ние ќе ви одговори во времето. Ние обично ќе го испрати преку DHL, EMS, DPEX, Fedex и Aramex итн. Тоа обично трае за 4-7 дена за да стигнат до овие земји. Превозот : 1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. 2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Се враќа : 1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. 2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени. 4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Детални карактеристики

Подарок Торба Големина:
27x22cm, 33x26cm, 40x31cm, 45x35cm
Шема:
Полна Боја,Ниту Еден
Број На Модел На:
27*22cm-45*35cm
Повод:
Роденден,Денот на Таткото,Дипломирањето,Нова Година,Велигден
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Пластични

Слични производи

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

100pcs / многу 8cm+15.5 см+5cm врежана organist плоштадот прозорец кутии ziplock торба храна кеси бесплатен превозотDescrip

Прекрасни Кристали Снег Форма Транспарентен Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил

)КарактеристикиНашите Polymailers е 100% рециклираат.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стреми

5 Во 1 Балон Моделирање Печат Клип Балон Стапови Слива Цвет Вратоврска Латекс Балон Запечатување Клипов

Сосема нов и висок квалитетМожете да ги користите за декорација на вашиот DIY бонбони / Торта појавува /

50 Pcs / Многу Зелена Мини Балон LED Светилка Круг Светлина За Хартија Фенер Свадба Партија Цвеќиња Декораци

20pcs / број два големина(S,L) Застане kraft хартија nougat торба со јасни прозорец Подарок торба Колачиња, Бонбон

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 20x30cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју

Кул крв енергија торба, може да се стави на вашиот омилен пијалок во торба Пиење пијалоци со оваа торба ќ

100pcs / многу6*9cm Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба покана плик / gilt пли

СпецификацијаПрекрасен производи 1 Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2 Заштед

Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество.1 за 1pcs1 Прифати прилагодено дизајн

10pcs / многу10*10*22cm Преносни јаже kraft подарок кутија бисквити бонбони кутија снек специјалност сув чај паку

Боја : Мулти Боја(испрати по случаен избор)Должина : Околу 15cmДијаметар : За 6cmМоќ ед Страна : Копчето Батер

50pcs / многу6.5*3.5*11.5 cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапу

100% сосема нов и висок квалитетГолема Забава на Свадби, Родендени , Забави.Поминете ги изнесе како подаро

Откако ќе се стави на 3 AAA батеријата правилно Може да запре во секој ststic бои на Далечински Контролер За RG

Име на производ : балерината Cupcake Wrappers Материјал : Картон големина : прошири големина : 21.7*5.5 cm Дното Дијам

Свадба Торта TopperПроизвод Детали Материјал : Акрилик големина за вашиот избор на (56 ИНЧИ) од големината Ц

ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна

Големина : Околу 10 инченБоја : Мулти Боја(пратени случајно или можете да ни кажете каква боја сакате)Кара

50pcs / многу16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографиј

Материјал : Чиста алуминиумска фолијаГолемина : 6*9cm( 2.4"x3.5") ) Внатрешна големина : 5*8.5 cm(2"x3.3")8*12cm(3.1"x4.7") Внат

Please wait...