0
clear
  • 500PCS 8мм Пурпурна Свадба Декорација Табела Дијамант Confetti ги расфрла Кристали Централен Материјали
  • -20%
  • -20%
500PCS 8мм Пурпурна Свадба Декорација Табела Дијамант Confetti ги расфрла Кристали Централен Материјали

500PCS 8мм Пурпурна Свадба Декорација Табела Дијамант Confetti ги расфрла Кристали Централен Материјали

DEN 85.92

Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте На Нашата Продавница
500 PCS 8мм Пурпурна Свадба Декорација Табела Дијамант Confetti ги расфрла Кристали Централен Материјали
Големина : 8 mm
Пакет : 500pcs
Answer : ___________________________ Note :
Превозот : Објекти се слободни, се испраќаат од Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 25 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 работни дена Плаќање : не прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Повратни информации и други земјите : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ние не сме одговорен за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Детални карактеристики

боја:
виолетова 200pcs, виолетова 500pcs
Големина:
8mm
Бренд Име:
TIANZHIYUAN
Повод:
Партија,Големиот Настан,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ
Производ Класификација:
Confetti
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
DD8MMZ-500Purple
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
партија декорација
Пакет:
500 компјутери во кеса
Повод:
свадба,роденден декорација

Слични производи

Боја : Мулти Боја(испрати по случаен избор)Должина : Околу 15cmДијаметар : За 6cmМоќ ед Страна : Копчето Батер

Бебе Туш Корист 200pcs Фолија Злато Хартија Лекување на Кеси за бонбони Слатка Snacking Пакување Свадба / Роден

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна

5 Во 1 Балон Моделирање Печат Клип Балон Стапови Слива Цвет Вратоврска Латекс Балон Запечатување Клипов

100 Pcs Бели Точки Транспарентен Матирано OPP Пластични Подарок Торба Свадба, Роденден Декорација Cookie Бонбо

50 Pcs / Многу Зелена Мини Балон LED Светилка Круг Светлина За Хартија Фенер Свадба Партија Цвеќиња Декораци

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек

10pcs / многу10*10*22cm Преносни јаже kraft подарок кутија бисквити бонбони кутија снек специјалност сув чај паку

Име на производ : балерината Cupcake Wrappers Материјал : Картон големина : прошири големина : 21.7*5.5 cm Дното Дијам

Спецификации : Материјал : Полиестер влакнаЧипка големина : прибл НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка о

100pcs / многу 8cm+15.5 см+5cm врежана organist плоштадот прозорец кутии ziplock торба храна кеси бесплатен превозотDescrip

50pcs / многу16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографиј

Три крои во текот на единица со тројно крои.Кажете ни детали барања на објектот како форма,големина,боја

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 20x30cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју

Совршен за Декорација;Име : Мушка stringМатеријал : Акрил,Octagon обликДимензии : дијаметар приближно 10мм за ле

Please wait...