0
clear
  • 50pcs балерината Cupcake Wrappers, Чаша торта Кифла Хартиена Обвивка Божиќ Роденден Дома Декорација Материјали
  • -20%
  • -20%
50pcs балерината Cupcake Wrappers, Чаша торта Кифла Хартиена Обвивка Божиќ Роденден Дома Декорација Материјали

50pcs балерината Cupcake Wrappers, Чаша торта Кифла Хартиена Обвивка Божиќ Роденден Дома Декорација Материјали

DEN 282.24
DEN 212.00

Количината на стоката
Тековен


Име на производ : балерината Cupcake Wrappers Материјал : Картон големина : прошири големина : 21.7*5.5 cm Дното Дијаметар : 5.2 cm ;Горниот Дијаметар : 8cm ; Висина : 5cm боја : можете да ја изберете бојата што сакате ,pls остави порака за нас и за боја на број. ако не, ние ќе го испрати во бело. Сите бои се покаже модата и благородништвото. Совршен за ставање колачи, cupcakes ,cookie итн. Овој оглас е за убави ласерски сече cupcake wrappers. Тие пристигнуваат рамен спакувани и се многу лесно да се состави. Одговара за за свадба, крштевка, годишнина, ангажирање, birthday (роденден), бебе туш, ноќта на вештерките или божиќ настан. Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере

Детални карактеристики

Шема:
Полна Боја,Момче & Девојка,Chevron
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман
Број На Модел На:
053
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Бренд Име:
DONYAMY

Слични производи

СпецификацијаПрекрасен производи 1 Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2 Заштед

100% сосема нов и висок квалитетГолема Забава на Свадби, Родендени , Забави.Поминете ги изнесе како подаро

20pcs / број два големина(S,L) Застане kraft хартија nougat торба со јасни прозорец Подарок торба Колачиња, Бонбон

SpecificatioУпотреба : Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување кутија, колачиња пекарски то

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Not

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек

10pcs / многу10*10*22cm Преносни јаже kraft подарок кутија бисквити бонбони кутија снек специјалност сув чај паку

2017 Топла Продажба на ПВЦ Животинско Волкот Лицето Маска со Губење на ноќта на Вештерките Партија Фенси

Прекрасни Кристали Снег Форма Транспарентен Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил

50pcs / многу30*35+5cm Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен чанта облека п

50pcs / многу16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографиј

Материјал : Чиста алуминиумска фолијаГолемина : 6*9cm( 2.4"x3.5") ) Внатрешна големина : 5*8.5 cm(2"x3.3")8*12cm(3.1"x4.7") Внат

)КарактеристикиНашите Polymailers е 100% рециклираат.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стреми

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се ко

ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна

Големина : Околу 8 инченКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Едноставно се одвиваат и се откажам.

Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 10x10cm (1

Кул крв енергија торба, може да се стави на вашиот омилен пијалок во торба Пиење пијалоци со оваа торба ќ

Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество.1 за 1pcs1 Прифати прилагодено дизајн

50pcs / многу Влага Доказ Застане Врвот Отвори Kraft Хартија Орган Торба Јасно Пластика Прозорец Торбичка за

5 Во 1 Балон Моделирање Печат Клип Балон Стапови Слива Цвет Вратоврска Латекс Балон Запечатување Клипов

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 15x20cmЗа микс Бои : Ние имаме повеќе од 20 бои во парк,

Совршен за Декорација;Име : Мушка stringМатеријал : Акрил,Octagon обликДимензии : дијаметар приближно 10мм за ле

Големина : Околу 10 инченБоја : Мулти Боја(пратени случајно или можете да ни кажете каква боја сакате)Кара

Please wait...