0
clear
  • 30pcs/многу Труд Цвеќиња Свадба Празник Снег Хартија Фан Виси Хартија Гарланд Партијата Божиќ Navidad Нова Година
  • -20%
  • -20%
30pcs/многу Труд Цвеќиња Свадба Празник Снег Хартија Фан Виси Хартија Гарланд Партијата Божиќ Navidad Нова Година

30pcs/многу Труд Цвеќиња Свадба Празник Снег Хартија Фан Виси Хартија Гарланд Партијата Божиќ Navidad Нова

DEN 1387.20

Количината на стоката
Тековен


Големина : Околу 10 инчен
Боја : Мулти Боја(пратени случајно или можете да ни кажете каква боја сакате)
Карактеристики :
Бренд и висок квалитет.
Тоа е fodable и многу убава.
Совршен за свадба,забава,прослава,домот и декорација, итн.
Спецификации :
Боја : Мулти Боја(пратени случајно или можете да ни кажете каква боја сакате)
Материјал : Хартија
Големина : Околу 10 инчен
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни

Детални карактеристики

Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
Количка За Труд Цвет Партија Декорација
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман
Материјал:
Картон
DU:
DHG6c61

Слични производи

Сосема нов и висок квалитетМожете да ги користите за декорација на вашиот DIY бонбони / Торта појавува /

Кул крв енергија торба, може да се стави на вашиот омилен пијалок во торба Пиење пијалоци со оваа торба ќ

50pcs / многу kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување Картон BoxeКутија големина(L*W*H

Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 10x10cm (1

Големина : За 16x20cmДизајн : Како слика , отворете врвотБоја : како на сликатаКоличина : 50pcs / многусамо за то

)КарактеристикиНашите Polymailers е 100% рециклираат.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стреми

50pcs / многу16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографиј

100pcs / многу 8cm+15.5 см+5cm врежана organist плоштадот прозорец кутии ziplock торба храна кеси бесплатен превозотDescrip

50pcs / многу30*35+5cm Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен чанта облека п

Три крои во текот на единица со тројно крои.Кажете ни детали барања на објектот како форма,големина,боја

Совршен за Декорација;Име : Мушка stringМатеријал : Акрил,Octagon обликДимензии : дијаметар приближно 10мм за ле

Име : Храна Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 200pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 12 x20cm (1cm=0.3937

20pcs / број два големина(S,L) Застане kraft хартија nougat торба со јасни прозорец Подарок торба Колачиња, Бонбон

50pcs / многу30*40cm6color Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен вентил торба

100pcs / многу6*9cm Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба покана плик / gilt пли

Големина : L x W x H ЗА 6.5*5*10СМ Овие малку purses се најжешките нешто за булчински врнежи Покажете вашата булчин

Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество.1 за 1pcs1 Прифати прилагодено дизајн

5 Во 1 Балон Моделирање Печат Клип Балон Стапови Слива Цвет Вратоврска Латекс Балон Запечатување Клипов

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Not

Задоволство ни е да се направи најдобро за вас3 Ве молиме да остави добар коментар и 5 ѕвезди повратни ин

10pcs / многу10*10*22cm Преносни јаже kraft подарок кутија бисквити бонбони кутија снек специјалност сув чај паку

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 15x20cmЗа микс Бои : Ние имаме повеќе од 20 бои во парк,

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се ко

Прекрасни Кристали Снег Форма Транспарентен Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил

50pcs / многу Влага Доказ Застане Врвот Отвори Kraft Хартија Орган Торба Јасно Пластика Прозорец Торбичка за

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

Please wait...