0
clear
  • 24 Луѓе Партија Корист За Еднократна Употреба Хартија Садови Металните Злато Партија Резерви Розови Вечера Хартија Плочи/Чаши/Салфети
  • -20%
  • -20%
24 Луѓе Партија Корист За Еднократна Употреба Хартија Садови Металните Злато Партија Резерви Розови Вечера Хартија Плочи/Чаши/Салфети

24 Луѓе Партија Корист За Еднократна Употреба Хартија Садови Металните Злато Партија Резерви Розови Вечера

DEN 2160.00
DEN 1901.00

Количината на стоката
Тековен

Задоволство ни е да се направи најдобро за вас
3. Ве молиме да остави добар коментар и 5 ѕвезди повратни информации од нашата продавница, доколку сте задоволни со вашата нарачка. Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Pleaes не ни остави негативен или неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме!!
.
4) Ние имаме договор со некои internatiional Изразат Cooporation, на производи ќе се испраќаат во рок од 24 часа по добивме вашата исплата. Значи, ако имате било какви прашања.Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
5)Напомена : ве молиме да ни овозможи со детални и точна адреса која може да се пристапи од страна на international express dalivery. ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време. Ify имате било какви проблеми по приемот на вашата стока.
24 Луѓе Партија Корист За Еднократна Употреба Хартија Садови Металните Злато Партија Резерви Розови Вечера Хартија Плочи/Чаши/Салфети
Оваа симпатична координирање собата е совршен за толку многу партија и туш!!! Оваа листа вклучува : 24pcs 7" Круг Хартија Плочи 8pcs/пакет, 3packs 24pcs 9" Круг Хартија Плочи 8pcs/пакет, 3packs
24pcs Хартиена Салфетка -25cmx25cm 8pcs/пакет, 3 пакети Вкупно 72pcs за една многу Ако сакате да знаете повеќе информации за партиски материјали, ве Молиме кликнете на веб-страница :
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата вкупна вредност е над $100, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex. тоа ќе биде потребно за 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место.
3) ако вашиот вкупен износ се под $100, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи.

Детални карактеристики

Повод:
is_customized:
Yes
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Садовите Се Поставува
Шема:
Шарени
Број На Модел На:
Злато Садови

Слични производи

50pcs / многу16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографиј

Три крои во текот на единица со тројно крои.Кажете ни детали барања на објектот како форма,големина,боја

2017 Топла Продажба на ПВЦ Животинско Волкот Лицето Маска со Губење на ноќта на Вештерките Партија Фенси

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 15x20cmЗа микс Бои : Ние имаме повеќе од 20 бои во парк,

Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 10x10cm (1

50 Pcs / Многу Зелена Мини Балон LED Светилка Круг Светлина За Хартија Фенер Свадба Партија Цвеќиња Декораци

50pcs / многу30*35+5cm Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен чанта облека п

50pcs / многу6.5*3.5*11.5 cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапу

1.Слики на овој декорација гумени ѕвезда2.Додатоци на&бои на овој декорација гумени ѕвезда3.Параметри То

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек

Материјал : Чиста алуминиумска фолијаГолемина : 6*9cm( 2.4"x3.5") ) Внатрешна големина : 5*8.5 cm(2"x3.3")8*12cm(3.1"x4.7") Внат

20pcs / број два големина(S,L) Застане kraft хартија nougat торба со јасни прозорец Подарок торба Колачиња, Бонбон

50pcs / многу Влага Доказ Застане Врвот Отвори Kraft Хартија Орган Торба Јасно Пластика Прозорец Торбичка за

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 20x30cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју

Боја : Мулти Боја(испрати по случаен избор)Должина : Околу 15cmДијаметар : За 6cmМоќ ед Страна : Копчето Батер

Спецификации : Материјал : Полиестер влакнаЧипка големина : прибл НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка о

5 Во 1 Балон Моделирање Печат Клип Балон Стапови Слива Цвет Вратоврска Латекс Балон Запечатување Клипов

Please wait...