0
clear
  • Фото Кабина Реквизити 58Pcs/Set Photobooth За Свадба Партија Декорација Фото Кабина Ничија Страна Маска Очила Мустаќи Усна На Стап
  • -20%
  • -20%
Фото Кабина Реквизити 58Pcs/Set Photobooth За Свадба Партија Декорација Фото Кабина Ничија Страна Маска Очила Мустаќи Усна На Стап

Фото Кабина Реквизити 58Pcs/Set Photobooth За Свадба Партија Декорација Фото Кабина Ничија Страна Маска Очила

DEN 215.52
DEN 205.00

Количината на стоката
Тековен


100% сосема нов и висок квалитет
Голема Забава на Свадби, Родендени , Забави.
Поминете ги изнесе како подароци по главниот настан, Децата сакаат да играат со нив. или да ги зачувате за уште една забава повод.
Материјал : Картичка хартија+ Бамбус налепници
Вклучи се држиме лепак
Количина : 1 сет( 58 парчиња)
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!

Детални карактеристики

Бренд Име:
OnnPnnQ
Број На Модел На:
CP
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
58PCS
Тип:
Настан & Партија Материјали
Употреба:
дом и партијата декорација
Повод:
партија и свадба ,затворен и отворен фестивал
Стил:
Европски

Слични производи

100pcs / многу 8cm+15.5 см+5cm врежана organist плоштадот прозорец кутии ziplock торба храна кеси бесплатен превозотDescrip

Материјал : Чиста алуминиумска фолијаГолемина : 6*9cm( 2.4"x3.5") ) Внатрешна големина : 5*8.5 cm(2"x3.3")8*12cm(3.1"x4.7") Внат

Сосема нов и висок квалитетМожете да ги користите за декорација на вашиот DIY бонбони / Торта појавува /

ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна

Откако ќе се стави на 3 AAA батеријата правилно Може да запре во секој ststic бои на Далечински Контролер За RG

100pcs / многу7 големини опции Бела Kraft Хартија Застане Zip Заклучување Торба со Јасни Прозорец Кафе Грав Чај

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

100pcs / многу Празно Бела Црна Kraft Хартија Кутија За Лице Крем Козметички Тегла Накит Складирање Подарок К

50 Pcs / Многу Зелена Мини Балон LED Светилка Круг Светлина За Хартија Фенер Свадба Партија Цвеќиња Декораци

СпецификацијаПрекрасен производи 1 Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2...

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 20x30cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју

Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество.1 за 1pcs1 Прифати прилагодено дизајн

Drear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

50pcs / многу Влага Доказ Застане Врвот Отвори Kraft Хартија Орган Торба Јасно Пластика Прозорец Торбичка за

)КарактеристикиНашите Polymailers е 100% рециклираат.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стреми

Боја : Мулти Боја(испрати по случаен избор)Должина : Околу 15cmДијаметар : За 6cmМоќ ед Страна : Копчето Батер

Големина : L x W x H ЗА 6.5*5*10СМ Овие малку purses се најжешките нешто за булчински врнежи Покажете вашата булчин

50pcs / многу30*40cm6color Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен вентил торба

Please wait...