0
clear
  • Бебе Туш Корист 200pcs Фолија Злато Хартија Лекување на Кеси за бонбони Слатка Snacking Пакување Свадба/Роденден Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
Бебе Туш Корист 200pcs Фолија Злато Хартија Лекување на Кеси за бонбони Слатка Snacking Пакување Свадба/Роденден Бесплатен Превозот

Бебе Туш Корист 200pcs Фолија Злато Хартија Лекување на Кеси за бонбони Слатка Snacking Пакување Свадба/Роденден

DEN 1824.00
DEN 1295.00

Количината на стоката
Тековен


Бебе Туш Корист 200pcs Фолија Злато Хартија Лекување на Кеси за бонбони Слатка Snacking Пакување Свадба/Роденден
Опис На Производот
Материјал : 100% храна одделение kraft хартија
Боја : Златна Фолија
Големина : 5" x 7" (13cm x 18cm)
Единица пакување : 25pcs на иста боја по opp вреќа
Тежина : Околу 70g по пакет;
Сертификација : ФДУ и SGS
ЗАБЕЛЕШКА
****1 Многу =200pcs (25pcs/pack * 8packs).
Пакување
Повод Превозот Услови
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата вкупна вредност е над 2kg, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex. Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место.
3) ако вашата вкупна вредност е под 2kg, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи. тоа ќе биде потребно за 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место.
4) Ние имаме договор со некои internatiional Изразат Cooporation, на производи ќе се испраќаат во рок од 24 часа по добивме вашата исплата.
5)Напомена : ве молиме да ни овозможи со детални и точна адреса која може да се пристапи од страна на international express dalivery. ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации.
Повратни информации 1.Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Значи, ако имате било какви прашања. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време. Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3.Pleaes не ни остави негативен или неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме

Детални карактеристики

Повод:
is_customized:
Yes
Шема:
Chevron,Шарени,Точка
Број На Модел На:
Хартија Bag001
Материјал:
Картон
Големина:
S
Објектот:
хартиена кеса
боја:
фолија злато
Големина:
13x18cm
Пакување:
25pcs/пакет
користат за:
Златна Хартија непропустлива за Роденден

Слични производи

100pcs / многу6*9cm Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба покана плик / gilt пли

Боја : Мулти Боја(испрати по случаен избор)Должина : Околу 15cmДијаметар : За 6cmМоќ ед Страна : Копчето Батер

50pcs / многу6.5*3.5*11.5 cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапу

Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Димензии : 12cm висока X 7cm широкдебелина : 8mmМатеријал : н

Големина : Круг кол.26cmМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен материјал organ

Спецификации : Материјал : Полиестер влакнаЧипка големина : прибл НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка о

Прекрасни Кристали Снег Форма Транспарентен Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил

Совршен за Декорација;Име : Мушка stringМатеријал : Акрил,Octagon обликДимензии : дијаметар приближно 10мм за ле

SpecificatioУпотреба : Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување кутија, колачиња пекарски то

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

Големина : Околу 8 инченКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Едноставно се одвиваат и се откажам

5 Во 1 Балон Моделирање Печат Клип Балон Стапови Слива Цвет Вратоврска Латекс Балон Запечатување Клипов

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се ко

10pcs / многу10*10*22cm Преносни јаже kraft подарок кутија бисквити бонбони кутија снек специјалност сув чај паку

Откако ќе се стави на 3 AAA батеријата правилно Може да запре во секој ststic бои на Далечински Контролер...

50pcs / многу30*35+5cm Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен чанта облека п

Please wait...