0
clear
  • 50pcs Среќен Божиќ Cupcake Wrappers, Чаша торта Кифла Хартиена Обвивка Божиќ Роденден Дома Декорација Материјали
  • -20%
  • -20%
50pcs Среќен Божиќ Cupcake Wrappers, Чаша торта Кифла Хартиена Обвивка Божиќ Роденден Дома Декорација Материјали

50pcs Среќен Божиќ Cupcake Wrappers, Чаша торта Кифла Хартиена Обвивка Божиќ Роденден Дома Декорација Материјали

DEN 282.24
DEN 212.00

Количината на стоката
Тековен


Име на производ : Среќен Божиќ Cupcake Wrappers Материјал : Картон големина : прошири големина : 21.7*5.5 cm Дното Дијаметар : 5.2 cm ;Горниот Дијаметар : 8cm ; Висина : 5cm боја : можете да ја изберете бојата што сакате ,pls остави порака за нас и за боја на број. ако не, ние ќе го испрати во бело. Сите бои се покаже модата и благородништвото. Совршен за ставање колачи, cupcakes ,cookie итн. Овој оглас е за убави ласерски сече cupcake wrappers. Тие пристигнуваат рамен спакувани и се многу лесно да се состави. Одговара за за свадба, крштевка, годишнина, ангажирање, birthday (роденден), бебе туш, ноќта на вештерките или божиќ настан. Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере

Детални карактеристики

Број На Модел На:
057
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман
is_customized:
Yes
Шема:
Буква,Chevron
Материјал:
Картон
Бренд Име:
DONYAMY

Слични производи

50pcs / многу30*35+5cm Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен чанта облека п

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек

Големина : Околу 8 инченКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Едноставно се одвиваат и се откажам.

100pcs / многу7 големини опции Бела Kraft Хартија Застане Zip Заклучување Торба со Јасни Прозорец Кафе Грав Чај

5 Во 1 Балон Моделирање Печат Клип Балон Стапови Слива Цвет Вратоврска Латекс Балон Запечатување Клипов

20pcs / број два големина(S,L) Застане kraft хартија nougat торба со јасни прозорец Подарок торба Колачиња, Бонбон

Спецификации : Материјал : Полиестер влакнаЧипка големина : прибл НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка о

Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество.1 за 1pcs1 Прифати прилагодено дизајн

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се ко

Материјал : Чиста алуминиумска фолијаГолемина : 6*9cm( 2.4"x3.5") ) Внатрешна големина : 5*8.5 cm(2"x3.3")8*12cm(3.1"x4.7") Внат

Кул крв енергија торба, може да се стави на вашиот омилен пијалок во торба Пиење пијалоци со оваа торба ќ

Големина : Круг кол.26cmМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен материјал organ

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

Бидејќи Поштенските услуги се разликуваат од различни области Ние ќе соработуваме со вас да го реши се

Три крои во текот на единица со тројно крои.Кажете ни детали барања на објектот како форма,големина,боја

Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 10x10cm (1

Големина : За 16x20cmДизајн : Како слика , отворете врвотБоја : како на сликатаКоличина : 50pcs / многусамо за то

ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна

50 Pcs / Многу Зелена Мини Балон LED Светилка Круг Светлина За Хартија Фенер Свадба Партија Цвеќиња Декораци

1.Слики на овој декорација гумени ѕвезда2.Додатоци на&бои на овој декорација гумени ѕвезда3.Параметри То

Please wait...