0
clear
  • 5 Во 1 Балон Моделирање Печат Клип Балон Стапови Слива Цвет Вратоврска Латекс Балон Запечатување Клипови Свадба Партија Декорација Материјали
  • -20%
  • -20%
5 Во 1 Балон Моделирање Печат Клип Балон Стапови Слива Цвет Вратоврска Латекс Балон Запечатување Клипови Свадба Партија Декорација Материјали

5 Во 1 Балон Моделирање Печат Клип Балон Стапови Слива Цвет Вратоврска Латекс Балон Запечатување Клипови Свадба

DEN 47.04
DEN 37.00

Количината на стоката
Тековен


5 Во 1 Балон Моделирање Печат Клип Балон Стапови Слива Цвет Вратоврска Латекс Балон Запечатување Клипови Свадба Партија Декорација Материјали
Балон Печат Клип Балон Слива Цвет Клип Вратоврска 6.5 см Balloom Форма Клип Свадба Партија Материјали
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Дијаметар : 6.5 см
Големина (1 инч =2.54 см, 1 cm=0.39 инчи) :
Забелешка : ве Молиме овозможи 0.5-1 инч се разликува поради прирачник за мерење.
Материјал : Пластика
Боја : Бела
Пакет се вклучени :
5 x 5 Во 1 Балон Моделирање Печат Клипови (само 5 pc балон клип)

Детални карактеристики

Повод:
Обликот Стил:
Bunny Уво,Круг,Мики Маус Уво,Круна,Антилопа Рог,Цвет,Срцето,Писмо,Овална,Лак,Гест,Број,Ox Рог,Пеперутка,Овошје,Ленти,Фабрика,Еленов,Цртан Филм Amnimal,Цртан Слика
Бренд Име:
eTya
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
5pcs
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
WangG2016081906
Тип:
Настан & Партија Материјали
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
5 Во 1 Балон Моделирање Печат Клип

Слични производи

50pcs / многу30*35+5cm Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен чанта облека п

Големина : За 16x20cmДизајн : Како слика , отворете врвотБоја : како на сликатаКоличина : 50pcs / многусамо за то

100pcs / многу 8cm+15.5 см+5cm врежана organist плоштадот прозорец кутии ziplock торба храна кеси бесплатен превозотDescrip

Големина : L x W x H ЗА 6.5*5*10СМ Овие малку purses се најжешките нешто за булчински врнежи Покажете вашата булчин

Топ Одделение 100% Латекс на Животните Куче Главата Маска Дише Симпатична куче Маска За Маскарада Фенси О

20pcs / број два големина(S,L) Застане kraft хартија nougat торба со јасни прозорец Подарок торба Колачиња, Бонбон

Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Димензии : 12cm висока X 7cm широкдебелина : 8mmМатеријал : н

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

2017 Топла Продажба на ПВЦ Животинско Волкот Лицето Маска со Губење на ноќта на Вештерките Партија Фенси

Бидејќи Поштенските услуги се разликуваат од различни области Ние ќе соработуваме со вас да го реши се

Материјал : Чиста алуминиумска фолијаГолемина : 6*9cm( 2.4"x3.5") ) Внатрешна големина : 5*8.5 cm(2"x3.3")8*12cm(3.1"x4.7") Внат

Сосема нов и висок квалитетМожете да ги користите за декорација на вашиот DIY бонбони / Торта појавува /

100pcs / многу6*9cm Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба покана плик / gilt пли

50pcs / многу kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување Картон BoxeКутија големина(L*W*H

Откако ќе се стави на 3 AAA батеријата правилно Може да запре во секој ststic бои на Далечински Контролер...

Кул крв енергија торба, може да се стави на вашиот омилен пијалок во торба Пиење пијалоци со оваа торба ќ

Фабриката во режија.100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : ХартијаГолемина : 8*7cmКоличина : 50 компјуте

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 15x20cmЗа микс Бои : Ние имаме повеќе од 20 бои во парк,

10pcs / многу10*10*22cm Преносни јаже kraft подарок кутија бисквити бонбони кутија снек специјалност сув чај паку

Прекрасни Кристали Снег Форма Транспарентен Pendant Мода симпатична Свадба Партија Декорација, автомобил

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

СпецификацијаПрекрасен производи 1 Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2 Заштед

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Not

Големина : Круг кол.26cmМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен материјал organ

Спецификации : Материјал : Полиестер влакнаЧипка големина : прибл НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка о

4) Feed врати известување(ВАЖНО)Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата ис

50 Pcs / Многу Зелена Мини Балон LED Светилка Круг Светлина За Хартија Фенер Свадба Партија Цвеќиња Декораци

Please wait...