0
clear
  • 25pcs/Број 18 Lollipop Фолија Mylar Балони Роденден Материјали Роденден Украси Цртан филм Хелиум Балони
  • -20%
  • -20%
25pcs/Број 18 Lollipop Фолија Mylar Балони Роденден Материјали Роденден Украси Цртан филм Хелиум Балони

25pcs/Број 18 Lollipop Фолија Mylar Балони Роденден Материјали Роденден Украси Цртан филм Хелиум Балони

DEN 672.00
DEN 470.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

боја:
Портокалова, Црвена, Сина, Зелена, Виолетова, Розова
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CW17/1/25
Бренд Име:
ЗОРА
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Обликот Стил:
Цртан Филм Amnimal,Цртан Слика
Повод:
Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Роденден,Децата Ден,денот на Благодарноста,Партија,Божиќ,Денот на Вљубените,Свадба,Нова Година,Годишнина
Број на Компјутери:
25pcs
Шема:
Печатени
Возраст Опсег:
> 3 години
Спецификација:
18 inch
Тип На Објект:
Еден
Големина:
45*45cm

Слични производи

Спецификации : Материјал : Полиестер влакнаЧипка големина : прибл НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка о

Големина : L x W x H ЗА 6.5*5*10СМ Овие малку purses се најжешките нешто за булчински врнежи Покажете вашата булчин

Боја : Мулти Боја(испрати по случаен избор)Должина : Околу 15cmДијаметар : За 6cmМоќ ед Страна : Копчето Батер

100pcs / многу6*9cm Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба покана плик / gilt пли

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Not

Сосема нов и висок квалитетМожете да ги користите за декорација на вашиот DIY бонбони / Торта појавува /

Бидејќи Поштенските услуги се разликуваат од различни области Ние ќе соработуваме со вас да го реши се

Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Димензии : 12cm висока X 7cm широкдебелина : 8mmМатеријал : н

50pcs / многу6.5*3.5*11.5 cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапу

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек

Материјал : Чиста алуминиумска фолијаГолемина : 6*9cm( 2.4"x3.5") ) Внатрешна големина : 5*8.5 cm(2"x3.3")8*12cm(3.1"x4.7") Внат

СпецификацијаПрекрасен производи 1 Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2...

Големина : За 16x20cmДизајн : Како слика , отворете врвотБоја : како на сликатаКоличина : 50pcs / многусамо за то

Три крои во текот на единица со тројно крои.Кажете ни детали барања на објектот како форма,големина,боја

Големина : Круг кол.26cmМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен материјал organ

50 Pcs / Многу Зелена Мини Балон LED Светилка Круг Светлина За Хартија Фенер Свадба Партија Цвеќиња Декораци

Топ Одделение 100% Латекс на Животните Куче Главата Маска Дише Симпатична куче Маска За Маскарада Фенси О

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

Име : Храна Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 200pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 12 x20cm (1cm=0.3937

Please wait...