0
clear
  • Топла Продажба 100PCS/Многу Свадба Партија ги Красат Белата Дијамантски Прстен Стил Подарок Кутија Бонбони Услуги Хартиена Кеса
  • -20%
  • -20%
Топла Продажба 100PCS/Многу Свадба Партија ги Красат Белата Дијамантски Прстен Стил Подарок Кутија Бонбони Услуги Хартиена Кеса

Топла Продажба 100PCS/Многу Свадба Партија ги Красат Белата Дијамантски Прстен Стил Подарок Кутија Бонбони

DEN 1449.12
DEN 1159.00

Количината на стоката
Тековен


Големина : L x W x H ЗА 6.5*5*10СМ Овие малку purses се најжешките нешто за булчински врнежи. Покажете вашата булчински туш услуги во овие тренди чанта корист кутии за шик изглед. Тоа е само право големина за гости-пријатни гастрономски чоколади или бонбони. По добрите оди во,заврши најдоцна во "жешки" чанти. Се продаваат во сетови од 50, Поле големина : 6.5*5*10СМ.

Детални карактеристики

боја:
Бела, Сина, Розова
Шема:
Полна Боја,Писмо,Пеперутка
Број на Компјутери:
100pcs
Бренд Име:
YOURANWISH
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба
Број На Модел На:
HSD6900113
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Големина:
6.5*5*10см
боја:
Бела сина, розова

Слични производи

Големина : Круг кол.26cmМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен материјал organ

Откако ќе се стави на 3 AAA батеријата правилно Може да запре во секој ststic бои на Далечински Контролер...

Материјал : Чиста алуминиумска фолијаГолемина : 6*9cm( 2.4"x3.5") ) Внатрешна големина : 5*8.5 cm(2"x3.3")8*12cm(3.1"x4.7") Внат

100pcs / многу Празно Бела Црна Kraft Хартија Кутија За Лице Крем Козметички Тегла Накит Складирање Подарок К

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Not

Спецификации : Материјал : Полиестер влакнаЧипка големина : прибл НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка о

50pcs / многу Влага Доказ Застане Врвот Отвори Kraft Хартија Орган Торба Јасно Пластика Прозорец Торбичка за

Фабриката во режија.100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : ХартијаГолемина : 8*7cmКоличина : 50 компјуте

СпецификацијаПрекрасен производи 1 Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2 Заштед

100pcs / многу7 големини опции Бела Kraft Хартија Застане Zip Заклучување Торба со Јасни Прозорец Кафе Грав Чај

50pcs / многу30*40cm6color Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен вентил торба

Drear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 15x20cmЗа микс Бои : Ние имаме повеќе од 20 бои во парк,

Совршен за Декорација;Име : Мушка stringМатеријал : Акрил,Octagon обликДимензии : дијаметар приближно 10мм за ле

Големина : Околу 8 инченКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Едноставно се одвиваат и се откажам.

Please wait...