0
clear
  • 1000pcs Чипка Птица DIY Kraft Хартија Налепница Labels Печат Плик Пакување Подароци Кутија за Завиткување Сапун Занает Печење Партија Декорација
  • -20%
  • -20%
1000pcs Чипка Птица DIY Kraft Хартија Налепница Labels Печат Плик Пакување Подароци Кутија за Завиткување Сапун Занает Печење Партија Декорација

1000pcs Чипка Птица DIY Kraft Хартија Налепница Labels Печат Плик Пакување Подароци Кутија за Завиткување Сапун

DEN 1428.00

Количината на стоката
Тековен


Сосема нов и висок квалитет
Можете да ги користите за декорација на вашиот DIY бонбони / Торта појавува / бисквит / колаче торби / cupcake кутии или подарок кутии.
Материјали : Хартија
Големина : 4.5 cm

Детални карактеристики

Бренд Име:
MissBFM
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба
is_customized:
Yes
Шема:
Цртан филм животинско
Број На Модел На:
0017
Материјал:
Хартија

Слични производи

Име : Храна Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 200pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 12 x20cm (1cm=0.3937

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Димензии : 12cm висока X 7cm широкдебелина : 8mmМатеријал : н

100 Pcs Бели Точки Транспарентен Матирано OPP Пластични Подарок Торба Свадба, Роденден Декорација Cookie Бонбо

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

Drear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви

20pcs / број два големина(S,L) Застане kraft хартија nougat торба со јасни прозорец Подарок торба Колачиња, Бонбон

Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 10x10cm (1

Фабриката во режија.100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : ХартијаГолемина : 8*7cmКоличина : 50 компјуте

50 Pcs / Многу Зелена Мини Балон LED Светилка Круг Светлина За Хартија Фенер Свадба Партија Цвеќиња Декораци

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 20x30cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко

50pcs / многу30*35+5cm Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен чанта облека п

50pcs / многу16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографиј

50pcs / многу30*40cm6color Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен вентил торба

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек

100pcs / многу7 големини опции Бела Kraft Хартија Застане Zip Заклучување Торба со Јасни Прозорец Кафе Грав Чај

100pcs / многу6*9cm Гроздобер Љубов мали обоени Бисер празни мини хартија, пликови свадба покана плик / gilt пли

Please wait...