0
clear
  • Бесплатен Превозот 30pcs Фолија Злато/Сребрена/Розова Хартија Чаши Роденден Пиење Оркестарот Садови за Еднократна употреба Свадба Материјали
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот 30pcs Фолија Злато/Сребрена/Розова Хартија Чаши Роденден Пиење Оркестарот Садови за Еднократна употреба Свадба Материјали

Бесплатен Превозот 30pcs Фолија Злато/Сребрена/Розова Хартија Чаши Роденден Пиење Оркестарот Садови за Еднократна

DEN 1200.00
DEN 852.00

Количината на стоката
Тековен

ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации.
Повратни информации 1.
Ако сакате да знаете повеќе информации за партиски материјали, ве Молиме кликнете на веб-страница :
Повод За Пакување Превозот Услови
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата вкупна вредност е над $100, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex.
****Да го избере бои! Можете да изберете Меша Бои. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
30pcs Фолија Злато/Сребрена/Розова Хартија Чаши Роденден Пиење Оркестарот Садови за Еднократна употреба Свадба Материјали
Опис На Производот
Материјал : 100% био-degradeble храна одделение хартија
Боја : Жолта, Црвена, Црна, Бебешко сина, Бебе Розова, Зелена;
Големина : 9.2 cm (hight) x botton 5. Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.Pleaes не ни остави негативен или неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме
.
3) ако вашиот вкупен износ се под $100, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи.
5)Напомена : ве молиме да ни овозможи со детални и точна адреса која може да се пристапи од страна на international express dalivery. Значи, ако имате било какви прашања. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место.6 cm x врвот кол.
4) Ние имаме договор со некои internatiional Изразат Cooporation, на производи ќе се испраќаат во рок од 24 часа по добивме вашата исплата.0 cm
Единица пакување : 10pcs на иста боја по opp вреќа
Тежина : Околу 100g по пакет;
Сертификација : ФДУ и SGS
ЗАБЕЛЕШКА
****1 Многу =30pcs (10pcs/pack * 3packs).
Постојат 3 Бои да се избере : Фолија Злато, Сребро, Розова
Ако не ја напуштат секоја порака , ние ќе брод боја/шема од страна на случаен избор.

Детални карактеристики

боја:
Изберете од страна на Порака
Повод:
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Чаши
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
CUP004
Материјал:
Cowhide хартија

Слични производи

100pcs / многу Празно Бела Црна Kraft Хартија Кутија За Лице Крем Козметички Тегла Накит Складирање Подарок К

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 15x20cmЗа микс Бои : Ние имаме повеќе од 20 бои во парк,

10pcs / многу 12inch Латекс Надувување Балон Бела Боја Божиќ Свадба Партија јас ТЕ САКАМ Зборови Предлог Возд

10pcs / многу10*10*22cm Преносни јаже kraft подарок кутија бисквити бонбони кутија снек специјалност сув чај паку

Три крои во текот на единица со тројно крои.Кажете ни детали барања на објектот како форма,големина,боја

100 Pcs Бели Точки Транспарентен Матирано OPP Пластични Подарок Торба Свадба, Роденден Декорација Cookie Бонбо

Фабриката во режија.100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : ХартијаГолемина : 8*7cmКоличина : 50 компјуте

Боја : Мулти Боја(испрати по случаен избор)Должина : Околу 15cmДијаметар : За 6cmМоќ ед Страна : Копчето Батер

50pcs / многу Влага Доказ Застане Врвот Отвори Kraft Хартија Орган Торба Јасно Пластика Прозорец Торбичка за

50pcs / многу30*40cm6color Неплетени патент торба Подарок торба Патување добие торба транспарентен вентил торба

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко

Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро​

Откако ќе се стави на 3 AAA батеријата правилно Може да запре во секој ststic бои на Далечински Контролер...

Материјал : Чиста алуминиумска фолијаГолемина : 6*9cm( 2.4"x3.5") ) Внатрешна големина : 5*8.5 cm(2"x3.3")8*12cm(3.1"x4.7") Внат

100pcs / многу7 големини опции Бела Kraft Хартија Застане Zip Заклучување Торба со Јасни Прозорец Кафе Грав Чај

Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 600 парчиња)На quanities и тежина може да има отстапување.Секој од овие фантасти

СпецификацијаПрекрасен производи 1 Контролер со 8 видови на трепка режими може да се контролира 2...

100pcs / многу 8cm+15.5 см+5cm врежана organist плоштадот прозорец кутии ziplock торба храна кеси бесплатен превозотDescrip

Виси Партија Декорација 80"(20 CM) Ткиво Хартија Саќе Топки за Роденден, ГодишнинаМатеријал : 17 g / 28 g хартиј

10pcs / многу Три Големина(S M L ) Флорални Венец На Љубовта "Благодарам" Подарок Торба Рака Торба Високоодде

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 20x30cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју

50pcs / многу6.5*3.5*11.5 cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапу

Please wait...