0
clear
  • 5pcs/многу Практична Рачка Чешел Косата Четка за Чистење Смена Вградени Ролери Закачка Алатка Wiper
  • -20%
  • -20%
5pcs/многу Практична Рачка Чешел Косата Четка за Чистење Смена Вградени Ролери Закачка Алатка Wiper

5pcs/многу Практична Рачка Чешел Косата Четка за Чистење Смена Вградени Ролери Закачка Алатка Wiper

DEN 201.12
DEN 120.00

Количината на стоката
Тековен


5pcs/многу Практична Рачка Чешел Косата Четка за Чистење Смена Вградени Ролери Закачка Алатка Wiper
Материјал : Метал, пластика
Должина : Aprrox.9 cm
Оваа мини коса отстранување почиста е толку практична и лесна за употреба
Мали димензии и мала тежина е лесно да се носат со вас, идеални за патување употреба
Пакет Содржина : 1*Чешел Почиста
боја : случајни

Детални карактеристики

Возраст Опсег:
2 години До
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Косата Смена
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
чешел
Возрасна Група:
Бебиња
Пакување:
5pcs/многу

Слични производи

Нова 2 парчиња / Set Безбедност Мека Бебе Бебе Коса Четка Поставите Чешел Чешлање Туш Дизајн Пакет за Полн

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Бела Функција : Оваа мека четка може да се ч

Please wait...