0
clear
  • Креативни Мека Осветлување Допир Плашилото симпатична Цртан филм Батерија USB Ноќ светлина Вибрации Сензор Спалната соба LED Светло убав подарок
  • -20%
  • -20%
Креативни Мека Осветлување Допир Плашилото симпатична Цртан филм Батерија USB Ноќ светлина Вибрации Сензор Спалната соба LED Светло убав подарок

Креативни Мека Осветлување Допир Плашилото симпатична Цртан филм Батерија USB Ноќ светлина Вибрации Сензор

DEN 669.60
DEN 623.00

Количината на стоката
Тековен

Информации За Производот
Име : На Страшило Nightlight
Материјал : ПВЦ + ABS + PC
Стил : Жолта Светлина, Бела Светлина
Производ големина : 135 * 110 * 256mm
Пакување : Kraft + Обложена Хартија
Пакување големина : 110 * 110 * 297mm
Осветлување напојување : DC5 V
Светилка моќ : 0.3 W (4 X0.075 W / еез LED)
Батеријата : 1200m Ah
Додатоци : Андроид Моќ кабел + Упатство
GW : 425g
Карактеристики :
- Рурален Плашилото Дизајн,одлична декорација за деца' спална соба;
- Флексибилни пресврт;
- Отстранлив шапка;
- Вибрации сензор;
- Времето светла;
- Андроид обвинет;
- Мека осветлување;
- Полнење заштита.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Тело Материјал:
ABS
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Обликот:
Слика
Wattage:
0-5W
сертификација:
CCC,CE
Тип:
Атмосферата
Е Батерии Вклучени:
Yes
Напон:
90-260V
Е Батерии Се Потребни:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Енергија:
Префрлете
Број На Модел На:
WDSNL009
Тип На Батерија:
Никој

Слични производи

ИЛИ,можете да изберете да имате замена Ќе бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испор

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми 100% Реална Слика Ќе бидете сигурни дека производите се це

Совршен за : Канцеларија / Хотел / дневната Соба / Спалната соба / Кафе бар / КТВ / Подарок / Празник / Фест

Преносни Џеб LED Картичка Светлина Светилка Стави во Чанта Wallet Size : 8.7 x 5.3 х 0.3 цм Нето Тежина : 16g Батеријата

Повратни информации 1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите 4) Ние

Ако вашата рака е премногу сува или температурата е премногу ниско, светлината не може да одговори...

Како за превозот начин?За некои наредби,ние ги поддржуваме Слободен DHL / Федекс / UPSот на вашите раце,но об

ИЛИ,можете да изберете да имате замена.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.3 D LED Табела amp Орке

Карактеристика: 1 автоматски се отвора кога станува збор за тоалет во темница и се затвора откако ќе ја

Материјал : Пластични+LED светилкаГолемина : 30x13.5x3.6cm / 11.8x5.3x1.4 инчиСијалицата : Топло бела led диодиБоја : бел

3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ак

Ставка ОписГроздобер светлина Ретро водовод Pendant Ноќ светлата Поддршка E27 Светилки за магацин / менза /

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Сензор степен : 360° откривање Донесува добра чувствителн

Опис на производот Големина : Круг Карактеристики на Производот Не може повеќе да бараат околу е да го в

Светла Боја : БелаLED Количина : 3 LEDГолемина : 6cm / 2.36 инчен * 1.9 cm / 0.74 инченТежина : 6gМини LED ноќ светлина, добр

Ве молиме испратете го на неисправни производи во рамките на гарантниот prriod 3) ве Молиме контактирајте с

Кога можам да добијам цена?Ние обично понуда во рок од 24 часа откако ќе го добиете вашето пребарување.Мо

LED Ноќ Светлина Со Двојна USB Ѕид Полначот Plug Мрак за да се Зора Сензор Ѕид СветилкаОпис : dualUSB порта дизајн

Опис на производот Приближни димензии : висина 8 CM, ширина : 5 CM Изграден во ЛЕР, светла и заштеда на енерги

Опис : Функција : Реални треперење пламен ефект Реални изглед без неуредна восок Нема пламен, без топлин

4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.3 D LED Табела amp Оркест

Ќе бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака кога пакување,и ние ќе се потрудиме

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.ИЛ

Please wait...