0
clear
  • година Нови 4pcs Големи конус+Cuticle чисти-(C,M,F,F)) карбид помине вежба малку електрична помине уметност крупни карбид вежба 3/32
  • -20%
  • -20%
година Нови 4pcs Големи конус+Cuticle чисти-(C,M,F,F)) карбид помине вежба малку електрична помине уметност крупни карбид вежба 3/32

година Нови 4pcs Големи конус+Cuticle чисти-(C,M,F,F)) карбид помине вежба малку електрична помине уметност

DEN 719.52
DEN 669.00

Количината на стоката
Тековен

Опис
2016 година Нови 4pcs Големи конус+Cuticle чисти-(C,M,F,F)) карбид помине вежба малку електрична помине уметност крупни карбид вежба 3/32" од Груба да Казна,боја е (Црна,Зелена,Сина,Црвена,Жолта)
Црна е многу Груба,Жолта е многу Добро.
Сите стоки наведени имаме во акции,добредојдени да се купи,почитувани,имаат добар шопинг
Спецификации :
Материјал : Волфрам челик
Боја : сребрена
Количина : 4 Парчиња Од врвот до дното : Flute дијаметар : 6mm/0.24 ИНЧЕН
Месо тело со дијаметар : 2.35 mm/3/32"
Overal Должина : 50mm Слики почитувани,Вистински Висок квалитет и Најниска цена,sharp&тешко Нови ungsten челик материјал,професионални Електрични Ноктите машина малку,ние ги користиме се од себе,Главниот извоз и поддршка за да Помине продавница,Мазен и лесен за употреба, не сакам ќе го пропушти нив,почитувани!добредојдовте да се купи~~~
Сега последната голема промоција е повеќе од 5pcs(вклучуваат 5pcs) едно време,ќе добиете
eatra еден,вкупно 6pcs ,Вистински фабрика ви Даде вистинска корист!! Купи сега!

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Големина:
Length Of The Bit
Број На Модел На:
4pcs
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Лесно Помине
Количина:
4pcs
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Flute Дијаметар:
6mm
Месо тело дијаметар:
2.35 mm
Overal Должина:
51mm
Материјал:
ungsten челик

Слични производи

Вниманието на Корисниците : 1 оваа превозот начин е без следење на број и информации , превозот трае окол�

400pcs Помине Уметност Шминка Ноктите полирање Смена Избрише Памучна Подлога од Хартија Со Ноктите Избриш

Spe Tool Highend Нано Сина Coatin Волфрам Карбид Помине Малку Додаток За Електрична Нокти Машина Помине Уметност �

Електрични Нокти Датотека Вежба Битови Помине Вежба Замена на Делови 6 PCS Карбид Помине Вежба Битови Пес

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Антибактериски помине вежба малку.Не затнувањеКерамичк

3 / 32" Месо Тело Со Дијаметар Од Керамички Помине ВежбаПредности : 1 Превозот, манипулативните и осигурува

Производите се Прикаже Опис Име на Производ : Cuticle Тример; Модел : Вилушка рамен рачка; Материјал : не ' рѓо

Голем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност Ученик Погоден за на доградба на а�

4207556121818299 ПОВЕЌЕ ПРОИЗВОДИ парче парче парче парче парче парче парче парче парче 1 PC на Високо Квалитетн�

Spe Tool Highend Сина Позлатен Волфрам Карбид Помине Вежба Малку Барел Облик на Работ Chamfer Додаток За Електричн

Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација...

Spe Tool Висок Квалитет на Волфрам Карбид Помине Вежба Малку Професионални Помине Уметност Алатка Прибор З

100 Pcs Професионални Потковица Помине Форми на доградба на Акрилни Нокти, Гел Ноктите Продолжување Помин�

Висок Квалитет 1pcs Професионални Нерѓосувачки Челик Помине Cuticle Тласкач ЛажицаСечење Нокти Педикир Сме�

Спецификација : Количина:500 Компјутери / РолнаМатеријал : ХартијаБоја : ЗлатнаТежина:265g / РолнаПакет :

Please wait...