0
clear
  • 10 Светкави бои ноќта на Вештерките крвничко однесување Маска ел жица Маска блескав Фестивал Новина Осветлување LED Светлечки Партија Карневалот Маска
  • -20%
  • -20%
10 Светкави бои ноќта на Вештерките крвничко однесување Маска ел жица Маска блескав Фестивал Новина Осветлување LED Светлечки Партија Карневалот Маска

10 Светкави бои ноќта на Вештерките крвничко однесување Маска ел жица Маска блескав Фестивал Новина Осветлување

DEN 849.12
DEN 756.00

Количината на стоката
Тековен


10 Светкави бои ноќта на Вештерките крвничко однесување Маска ел жица Маска блескав Фестивал LED Светлечки Партија DJ танц Карневал Светлина-up Играчки Маска
Спецификација :
Ова е ЕЛ Маска со функција на Стабилен на Звук на активен и блескави.
10 Боја : Сина, Транспарентен Сина, Црвена, Розева, Виолетова, Жолта, Портокалова, Бела, Зелена, Лимон Зелена.
Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)
Мулти Функција : Стабилен На, Светкави, Звук на активен , Исклучување
Објектот Тежина : 125g
Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Пакет Вклучувајќи :
1 PC X EL Маска
1 PC X 3 V Батеријата Случај & Контролер
Детали :
10 Бои Се Прикаже :
Примена :

Детални карактеристики

Wattage:
0-5W
Стил:
Новина
Извор На Енергија:
DC
Е Батерии Се Потребни:
No
сертификација:
CE,RoHS
Употреба:
празник
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
Гаранција:
6 месеци
Е Батерии Вклучени:
No
Број На Модел На:
86009141
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
AA
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
3V
Извор На Светлина:
ел жица
Напојува со:
2-АА батерии (не се вклучени)
Функција:
Мирно на/ Трепка/ Звук на активен/ ИСКЛУЧУВАЊЕ
боја:
10 бои
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични производи

Превозот : 1 ако клиентите сакаат да заштедат енергија и пари .Испорака обично трае помеѓу 47 дена за FEDEX ,DH

2, го Користите IRДалечински Контролер да се дозволи повеќе да се забавуваат .9 инчен Светлина батерија : 3

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитетЗатворена LED светла, ултратранспарентно акрилик школка на д

RGB е Боја се Менува, но можете да користите далечински контролер да се задржи бојата на стабилна Можете д

LED табела светилка—посебно за студентите на универзитетотВнимание:бидејќи на светлост на светилка со

Топла Продажба Божиќ Блескав Декорација Новина Осветлување Материјали 5pieces ЕЛ Жица Прозрачна Очила со �

Но, тоа исто така знаеме како Бобинки Светлина Забава,Забава и повеќе да се забавуваат , место овие 3 / 4" д�

Ставка Описstar мода уникатен дизајн LED Обетки светне Bling Уво Studs Танц Партија Додатоци Жените Настан & Пар�

Во Далеку Инфрацрвена Ласерски Месечината Светла LED Медицински Дневно Осветлување Покажувачот Мала Св�

ОписКвалитет на стоки!сандала рог чешел со savagess арома врвот одделение може да се стави во вашиот packge упо

Јачина на цените е достапна6 INCH МУЛТИБОЈА LED СВЕТЛО БАЗА Е ЕДЕН ОД НАЈВАЖНИТЕ ПРОИЗВОД ЗА СТАКЛО НАРГИЛЕ

Професионална Изработка директно,Купи со доверба 3 Ние само брод да се потврди цел адреси.Ве молиме преб

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕ

LED табела светилка—посебно за студентите на универзитетотВнимание:бидејќи на светлост на светилка со

Уникатен bendable дизајн,исто така, има мала тежина 4 Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќ�

Функција : Флексибилни и отпорен на вода, може да биде свиткана во било која форма и се сече на било која �

ОписТопла продажба!Гарантира 100% рог+зелена сандала дрво чешел тип На висок степен на подарок158Материја�

Карактеристики : 1.Dual Извори на Енергија, приклучете со НАС Адаптер(вклучен) или напојува од страна на Со�

1pc Смешно Цртан филм Паун Прст Светилка Играчки за Деца Бебе Деца светне Играчки Новина Играчки Светлин�

ОписРетки!Гарантира 100% рачно изработени со Кинески шарм поставите 4 Индискиот сандаловина чешел рачно �

Што е ново ??? Она што е единствен ???OK, нашиот нов 6inch centerpieces светлата се сосема нови тие ќе ви даде Неверој�

10 парчиња Двојно Бои ЕЛ Жица Очила со DC3 V Стабилен на Возачот Мода Сјајот Партија Декоративни Реквизити

добредојдовте во мојата продавница детали за Производот Светилка сенка материјал : стакло Спецификаци�

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Ултра Сјајна 1.2 W Led диоди USB светилка за на Лаптоп Компјутер, Лаптоп КОМПЈУТЕР Флексибилни Преносни мета�

Бренд : лесен модели : JMD 01 период на гаранција : 1 година боја класификација : Г бела светлина, Г топло св�

LMID 0.2 W SMD2835 3.0 V CR2450 Копчето Мобилен Чанта Светилка Ноќ Сензор за СветлинаЧовечкото тело сензор вклучите �

Карактеристики : Производ гарантира 100% нови и вистински, сигурен квалитет 1 Производот се користи бакар

Карактеристики : 3pcs СуперСветли LED , Повеќе Посветла од 1 или 2 LED еденГолемина : 3 CM дијаметар Тркалезна Фо�

Please wait...