0
clear
  • 2017 Трендовски Вистински 925 Sterling Silver Микро Отвори Циркони Pentagram Студ Earring за Жените Свадба Партија Накит
  • -20%
  • -20%
2017 Трендовски Вистински 925 Sterling Silver Микро Отвори Циркони Pentagram Студ Earring за Жените Свадба Партија Накит

2017 Трендовски Вистински 925 Sterling Silver Микро Отвори Циркони Pentagram Студ Earring за Жените Свадба

DEN 647.04

Количината на стоката
Тековен


Earring Информации Материјал 925 фунта Сребро,CZ,Бисер Тежина 5g Големина 0.67 cm Боја Сребрена Earring Тип Студ

Детални карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Ѕвезда
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони

Слични производи

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

За Нашата продавница : Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел≥$150 , Беспла

КОЛИЧИНА : 1pair;Боја : како на сликата шоу ;Материјал : алуминиум,стакло , кристал , бисерEarring Големина : како

1pair Мода Луксузен Двоен Страни Бисер Earring Две Топката Студ Обетки За Девојки Кристал Накит

Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја Како произво

Геометриски Нерѓосувачки Челик Златна Боја Студ Обетки Накит Жените Долго Earings Мода Накит 2017 aretes де mujer

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај

Метали Тип : Заштита На Животната Средина Бакар Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во ро

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуг

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот

10 Пара Нерѓосувачки Челик Симпатична Seahorse Студ Обетки Жените Лето Плажа Накит Нежен HippocampКоњ Студ Обетк

нови жените earring multicolor плоштадот топла продаде мода накит додатоци девојка партија подарок трговија на

Please wait...