0
clear
  • Топла популарни стандард 925 фунта сребрен накит за жените креативни претерани круг сребро обетки
  • -20%
  • -20%
Топла популарни стандард 925 фунта сребрен накит за жените креативни претерани круг сребро обетки

Топла популарни стандард 925 фунта сребрен накит за жените креативни претерани круг сребро обетки

DEN 239.52

Количината на стоката
Тековен

Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Sterling Silver
Количини : 1 пар earring
1.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput . Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Кина Yiwu Сјај Накит Co. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Earring
Конвертирање : 1 mm=0. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.
Ви благодарам многу. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.

Детални карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
925 Sterling silver
Големина:
4.1cm*3.3cm
Тежина:
4g

Слични производи

се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи.контактирајте со насН

Никел и Олово СлободниМатеријал : Алуминиум & ПердувГолемина : 91*20 mmТежина : 6 Грама

За Нашата продавница : Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел≥$150 , Беспла

1> Материјал : БАКАР2> Состојба : 100% Сосема Нов3> позлата боја : анти сребро или анти месинг4>Тежина : 0.91 g / п

Геометриски Нерѓосувачки Челик Златна Боја Студ Обетки Накит Жените Долго Earings Мода Накит 2017 aretes де mujer

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

Метали Тип : Заштита На Животната Средина Бакар Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во ро

Големина : 0.79*1.1 воБакар НаправениЗлато Позлатен3 D Фудбал Капка EarringСпортски Накит за ЖенитеЛичност Фуд

Добредојдовте вашата продавница видиРАЗМЕНА И НАПЛАТА100% Пари гаранција за враќање на!! Ако објектот ќе

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај

Материјал : алуминиумски+пердувГолемина : како на сликатаБоја : шарениТежина : 10 gПакет : opp вреќаПроизвод

1pair Мода Луксузен Двоен Страни Бисер Earring Две Топката Студ Обетки За Девојки Кристал Накит

Please wait...