0
clear
  • БЕСПЛАТЕН превозот> >>>ААА Dangle 15*12mm капе чоколадо морска школка бисер earring 925 Јамка j8517
  • -20%
  • -20%
БЕСПЛАТЕН превозот> >>>ААА Dangle 15*12mm капе чоколадо морска школка бисер earring 925 Јамка j8517

БЕСПЛАТЕН превозот> >>>ААА Dangle 15*12mm капе чоколадо морска школка бисер earring 925 Јамка j8517

DEN 1151.04
DEN 829.00

Количината на стоката
Тековен

Ви благодарам многу за вашата помош.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Ние и придобивките од позитивни повратни информации.
се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи.
контактирајте со нас
Ние да се потрудиме да се задржи во допир во текот на трансакцијата, ако имате било какви прашања во врска со листата на објектот, ве молиме слободно да ни ме
Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. Љубезно ве молиме да не информирате,Ние ќе се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство.
Добредојдовте во мојата продавница
Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!
Клиенти услуга :
Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време.Ако не ви се допаѓа мојот предмети и не се задоволни со мојата услуга,ве молиме да ми кажете вашиот предлог и да ми помогне да се поправи мојот грешка. ако не добивате нашиот одговор во рок од 3 дена, ве молиме испратете ја вашата порака од различни е-мејл адреса на нашиот други е-мејл адреса. Благодарам многу. (оставајќи негативни повратни информации не може да се реши било каков проблем).
Ви благодариме за вашиот гледање и добра среќа, ако ви трговија на големо!. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Објектот мора да се врати во рок од 30 Дена,Враќање ќе бидат дадени како Парите Назад
Повратни Информации Политика
Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави добар фидбек како што е можно порано, ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги.

Детални карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ААА
Метали Тип:
Никој

Слични производи

се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи.контактирајте со насН

1pair Мода Луксузен Двоен Страни Бисер Earring Две Топката Студ Обетки За Девојки Кристал Накит

Материјал : алуминиумски+пердув+кристалноГолемина : како на сликатаБоја : шарениТежина : 10 gПакет : opp вре

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Предмет : Клипот ОбеткиПредмет Бр : SYA7009Тежина : 11g / парГолемина : 27mm15mm / 1.07 во0.6 воСостојба : 100% Бренднови

5%НаплатаКанадаГо оценувате (точка пристигна)0 Предмети ќе биде предаден во рок од 12 работен ден по уплат

КОЛИЧИНА : 1pair;Боја : како на сликата шоу ;Материјал : алуминиум,стакло , кристал , бисерEarring Големина : како

Please wait...