0
clear
  • Злато-боја Фудбал Капка Earring за Жените 3D Фудбал Спортови Накит Личност Фитнес Крпа Додатоци 2017 новодојдени
  • -20%
  • -20%
Злато-боја Фудбал Капка Earring за Жените 3D Фудбал Спортови Накит Личност Фитнес Крпа Додатоци 2017 новодојдени

Злато-боја Фудбал Капка Earring за Жените 3D Фудбал Спортови Накит Личност Фитнес Крпа Додатоци 2017 новодојдени

DEN 239.04
DEN 191.00

Количината на стоката
Тековен


Големина : 0.79*1.1 во
Бакар Направени
Злато Позлатен
3 D Фудбал Капка Earring
Спортски Накит за Жените
Личност Фудбал Крпа Додатоци
Повеќе Обетки може да се допаѓа
3 D Рагби Топка Earring
Barbell Earring Фитнес Накит
Рагби Шлем Earring

Детални карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EM006
Обликотшема:
Топката
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Earring:
фудбал earring
накит:
спортски накит
Фудбал:
3D фудбал earring

Слични производи

За Било Какви Прашања Ве Молам Дозволете Ми Да ЗнамУживајте Во Вашиот ПревозотFeture : 1.100% Сосема Нов и Вис

Метали Тип : Заштита На Животната Средина Бакар Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во ро

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

3672 НоводојдениМатеријал : Бакар Големина : 11mm 13mm 15mm 18mm 20mm 25мм Совети : Драг пријател Ако примате стока как

Никел и Олово СлободниМатеријал : Алуминиум & ПердувГолемина : 91*20 mmТежина : 6 Грама

Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети.Стандард на Услуги трае околу 1839 работни дена

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај

КОЛИЧИНА : 1pair;Боја : како на сликата шоу ;Материјал : алуминиум,стакло , кристал , бисерEarring Големина : како

Име на производ : Bijoux Earring Сина Циркон Студ Обетки За Жените Обетки Кристал Кристал Свадба Накит Срце Жив

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

10 Пара Нерѓосувачки Челик Симпатична Seahorse Студ Обетки Жените Лето Плажа Накит Нежен HippocampКоњ Студ Обетк

Бренд : MinminПредмет Тип : Пад Обетки / Обетки за Жените / Обетки Кристал / Долги ОбеткиМатеријал : Цинк Л

нови жените earring multicolor плоштадот топла продаде мода накит додатоци девојка партија подарок трговија на

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај

Пакет : еден стил, еден пакет / 12 компјутери во една OPP вреќа Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот

Добредојдовте вашата продавница видиРАЗМЕНА И НАПЛАТА100% Пари гаранција за враќање на!! Ако објектот ќе

Геометриски Нерѓосувачки Челик Златна Боја Студ Обетки Накит Жените Долго Earings Мода Накит 2017 aretes де mujer

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуг

За Нашата продавница : Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел≥$150 , Беспла

Please wait...