0
clear
  • Naomy&ZP Бренд Виси Партија на Етничките Долго Цвет Гроздобер Капка Обетки Tassel Бохемски Голема Женска Мода Обетки Накит
  • -20%
  • -20%
Naomy&ZP Бренд Виси Партија на Етничките Долго Цвет Гроздобер Капка Обетки Tassel Бохемски Голема Женска Мода Обетки Накит

Naomy&ZP Бренд Виси Партија на Етничките Долго Цвет Гроздобер Капка Обетки Tassel Бохемски Голема Женска Мода

DEN 61.92

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
ЕЛ-0084
Бренд Име:
Naomy&ZP
Стил:
Етнички
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Капка Обетки:
Капка Обетки
Тежина:
15g
бохемски обетки:
бохемски обетки
големи обетки:
големи обетки
цвет обетки:
цвет обетки
Етничките обетки:
Етничките обетки
tassel обетки:
Tassel Обетки
жените обетки:
жените обетки
моден обетки:
Моден обетки
долги обетки:
долги обетки

Слични производи

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

БРЕНД : BRAVKISИме на производ : doulbe двострано пирсинг студ обетки за жениMATEL : БакарПОЗЛАТА : злато и бело зл

Пакет : еден стил, еден пакет / 12 компјутери во една OPP вреќа Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми

1pair Мода Луксузен Двоен Страни Бисер Earring Две Топката Студ Обетки За Девојки Кристал Накит

Име на производ : Bijoux Earring Сина Циркон Студ Обетки За Жените Обетки Кристал Кристал Свадба Накит Срце Жив

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај

Earring Информации Материјал 925 фунта Сребро,CZ,Бисер Тежина 5g Големина 0.67 cm Боја Сребрена Earring Тип Студ

Валкани бисери може да се чистат со благ сапун и вода решение (обидете се слонова коска снегулки).Добред

Ви благодарам многу за вашата помош.Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме кон

Мали Мини Плоштад Gllitter Студ Обетки Галакси Сјајот Мини Мал Плоштад Студ Обетки Плоштадот Студ Обетки1, 10

Никел и Олово СлободниМатеријал : Алуминиум & ПердувГолемина : 91*20 mmТежина : 6 Грама

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја Како произво

Please wait...