0
clear
  • 10-11MM 925 Сребрен Вистински Слатководни Пинк Бисер Студ Earring ААА
  • -20%
  • -20%
10-11MM 925 Сребрен Вистински Слатководни Пинк Бисер Студ Earring ААА

10-11MM 925 Сребрен Вистински Слатководни Пинк Бисер Студ Earring ААА

DEN 462.72
DEN 370.00

Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте во мојата продавница
Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!
Клиенти услуга :
Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време. ако не добивате нашиот одговор во рок од 3 дена, ве молиме испратете ја вашата порака од различни е-мејл адреса на нашиот други е-мејл адреса. Ние и придобивките од позитивни повратни информации.
Политика На Враќање
Кога ќе го примите ставка(и) од мене, ако имате некои прашања, ве Молиме да ни ме наскоро.
Ви благодариме за вашиот гледање и добра среќа, ако ви трговија на големо!.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Објектот мора да се врати во рок од 30 Дена,Враќање ќе бидат дадени како Парите Назад
Повратни Информации Политика
Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави добар фидбек како што е можно порано, ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации. Љубезно ве молиме да не информирате,Ние ќе се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство. Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплатата беше потврдено).
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. По добивањето повратни информации,ние ќе го прават истото за вас. Ние се земе викенд надвор. Благодарам многу.Ако не ви се допаѓа мојот предмети и не се задоволни со мојата услуга,ве молиме да ми кажете вашиот предлог и да ми помогне да се поправи мојот грешка.
контактирајте со нас
Ние да се потрудиме да се задржи во допир во текот на трансакцијата, ако имате било какви прашања во врска со листата на објектот, ве молиме слободно да ни ме
Ќе добиете одговор во рок од 24 часа.

Детални карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
нови earring
Назад Наоѓање:
Завртка-назад

Слични производи

КОЛИЧИНА : 1pair;Боја : како на сликата шоу ;Материјал : алуминиум,стакло , кристал , бисерEarring Големина : како

Бренд : MinminПредмет Тип : Пад Обетки / Обетки за Жените / Обетки Кристал / Долги ОбеткиМатеријал : Цинк Л

се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи.контактирајте со насН

Политика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пос

Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, мн

Материјал : алуминиумски+пердув+кристалноГолемина : како на сликатаБоја : шарениТежина : 10 gПакет : opp вре

Материјал : алуминиумски+пердувГолемина : како на сликатаБоја : шарениТежина : 10 gПакет : opp вреќаПроизвод

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

Please wait...