0
clear
  • BRAVEKISS убаво симулирани бисер двојно двострано топката студ обетки за жените кристал уво пирсинг студ brinco aretes накит BJE0252
  • -20%
  • -20%
BRAVEKISS убаво симулирани бисер двојно двострано топката студ обетки за жените кристал уво пирсинг студ brinco aretes накит BJE0252

BRAVEKISS убаво симулирани бисер двојно двострано топката студ обетки за жените кристал уво пирсинг студ brinco

DEN 236.64
DEN 154.00

Количината на стоката
Тековен


БРЕНД : BRAVKIS
Име на производ : doulbe двострано пирсинг студ обетки за жени
MATEL : Бакар
ПОЗЛАТА : злато и бело злато позлатен
КАМЕН : топ одделение Австриската кристал
БИСЕР : 11.5 mm симулирани бисер
ОБЛИК / ШАБЛОН : круг
ТИП : Студ Обетки
EARRING ПОДДРШКА : Пост Со Триење
Enviromental стандард : Олово / Никел / Кадмиум Слободни
Тежина : 7.2 g ( бренд картичка вклучена )

Детални карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BRAVEKISS
Број На Модел На:
BJE0252
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Метали Тип:
18k злато позлатен
позлата:
злато и бело злато позлатен
Mainstone:
rhinestones кристално
Тип:
Двојно Двострано Обетки
Подарок за:
жена / девојка / пријател / дами / девојка / себе / сестра ти / мајка
Прилики:
свадба / ангажирање / предлог / годишнината / партија / матурска / дневно
Производ Стил:
симпатична / едноставен / класичен / елеганција / трендовски / мода
Камен форма или намали :
Круг
камен боја:
Јасно Бела
Модел:
студ обетки за жени
Е Прилагодена:
Yes

Слични производи

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Метали Тип : Заштита На Животната Средина Бакар Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во ро�

Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, мн�

се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи.контактирајте со насН

Бренд : MinminПредмет Тип : Пад Обетки / Обетки за Жените / Обетки Кристал / Долги ОбеткиМатеријал : Цинк Л�

Добредојдовте вашата продавница видиРАЗМЕНА И НАПЛАТА100% Пари гаранција за враќање на!! Ако објектот ќе

Мали Мини Плоштад Gllitter Студ Обетки Галакси Сјајот Мини Мал Плоштад Студ Обетки Плоштадот Студ Обетки1, 10

Големина : 0.79*1.1 воБакар НаправениЗлато Позлатен3 D Фудбал Капка EarringСпортски Накит за ЖенитеЛичност Фуд�

За Нашата продавница : Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел≥$150 , Беспла�

Ви благодарам многу за вашата помош.Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме кон�

За Било Какви Прашања Ве Молам Дозволете Ми Да ЗнамУживајте Во Вашиот ПревозотFeture : 1.100% Сосема Нов и Вис�

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај�

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај�

Ние брод вашата предмети во рок од 34 дена, откако доби расчисти исплата, ги исклучува викенд и празници с

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети.Стандард на Услуги трае околу 1839 работни дена

Валкани бисери може да се чистат со благ сапун и вода решение (обидете се слонова коска снегулки).Добред�

Please wait...