0
clear
  • Нова Чиста 999 24K Жолта Златни Обетки Жените Среќна Ѕвезда Обетки
  • -20%
  • -20%
Нова Чиста 999 24K Жолта Златни Обетки Жените Среќна Ѕвезда Обетки

Нова Чиста 999 24K Жолта Златни Обетки Жените Среќна Ѕвезда Обетки

DEN 10848.00

Количината на стоката
Тековен


Информации за производот
Метали : 24 K Жолто злато
Тежина : 2.51 g
Белег : 999 злато
САИ FEI ER
Превозот
*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 3-8days да пристигне таму
*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот
*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек
Враќање
* вашиот среќен е број еден важен за нас
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел
*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од
14days во неговата оригинална состојба
* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

Детални карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Бренд Име:
yangshengda
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
AD201509
Големина (Должина * Ширина):
12mm
Метали Тип:
24K Жолто злато

Слични производи

1pair Мода Луксузен Двоен Страни Бисер Earring Две Топката Студ Обетки За Девојки Кристал Накит

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај

Карактеристики : Нов и висок квалитет.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си,Божиќ ПодарокМно

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај

ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи д

Материјал : алуминиумски+пердувГолемина : како на сликатаБоја : шарениТежина : 10 gПакет : opp вреќаПроизвод

Ви благодарам многу за вашата помош.Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме кон

Метали Тип : Заштита На Животната Средина Бакар Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во ро

Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја Како произво

Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, мн

3672 НоводојдениМатеријал : Бакар Големина : 11mm 13mm 15mm 18mm 20mm 25мм Совети : Драг пријател Ако примате стока как

Please wait...