0
clear
  • 1Pair Сребрена Боја Обетки Мали Кадрава Опашка Мачка Уво Студ Pendientes Moda Mujer Жени, Девојки Деца Подарок
  • -20%
  • -20%
1Pair Сребрена Боја Обетки Мали Кадрава Опашка Мачка Уво Студ Pendientes Moda Mujer Жени, Девојки Деца Подарок

1Pair Сребрена Боја Обетки Мали Кадрава Опашка Мачка Уво Студ Pendientes Moda Mujer Жени, Девојки Деца Подарок

DEN 157.92
DEN 134.00

Количината на стоката
Тековен


Карактеристики :
Нов и висок квалитет.
Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си,Божиќ Подарок
Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
Диви, личност, многу популарна
Боја : Природна сребрена боја може да се задржи за долго време
Материјал : Сребрен
Должина : 1.0 cm /1.4 cm
Тежина : 0.9 g/1.2 g
Пакет се Вклучени : opp вреќа
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање : Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и Т/Т(банкарски) 2. Купувачот Заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка. 1. Ние сме бесплатен превозот сите наши објекти со ЕМС/DHL/UPS/RPX или DHL Глобалната Mail /e Packet / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Цел на вредноста Цел вредноста Цел вредноста Цел value >$100,превозот преку "Федекс", СФ,и др. 2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. 3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. 1. Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. 2. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена 3. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас, Ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот Нашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00 4.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.

Детални карактеристики

Метална боја:
Со пластични приклучокот, Со сребро уво приклучок
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
EVERFAST
Број На Модел На:
мачка опашка
Тип На Објект:
Студ Обетки
обетки за жени:
мачка опашка
Студ Обетки:
едноставни обетки студ
Обрачот Обетки:
жените обетки
уво кука:
телото пирсинг накит
Материјал:
сребрени обетки,кристали,мода
Мали Earings:
моден обетки
Должина:
1.0cm/1.4cm
is_customized:
Yes
Occassion:
Каузална,партија,датира....

Слични производи

Материјал : алуминиумски+пердувГолемина : како на сликатаБоја : шарениТежина : 10 gПакет : opp вреќаПроизвод

Мали Мини Плоштад Gllitter Студ Обетки Галакси Сјајот Мини Мал Плоштад Студ Обетки Плоштадот Студ Обетки1, 10

Валкани бисери може да се чистат со благ сапун и вода решение (обидете се слонова коска снегулки).Добред

1> Материјал : БАКАР2> Состојба : 100% Сосема Нов3> позлата боја : анти сребро или анти месинг4>Тежина : 0.91 g / п

Предмет : Клипот ОбеткиПредмет Бр : SYA7009Тежина : 11g / парГолемина : 27mm15mm / 1.07 во0.6 воСостојба : 100% Бренднови

се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи.контактирајте со насН

ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи д

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот

Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети.Стандард на Услуги трае околу 1839 работни дена

Бренд : MinminПредмет Тип : Пад Обетки / Обетки за Жените / Обетки Кристал / Долги ОбеткиМатеријал : Цинк Л

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

1pair Мода Луксузен Двоен Страни Бисер Earring Две Топката Студ Обетки За Девојки Кристал Накит

Please wait...