0
clear
  • Австрискиот Кристал кристал долго Dangle Обетки за Жени со Висок Квалитет Луксузни Свадба Обетки Свадба Накит Додатоци
  • -20%
  • -20%
Австрискиот Кристал кристал долго Dangle Обетки за Жени со Висок Квалитет Луксузни Свадба Обетки Свадба Накит Додатоци

Австрискиот Кристал кристал долго Dangle Обетки за Жени со Висок Квалитет Луксузни Свадба Обетки Свадба Накит

DEN 330.24

Количината на стоката
Тековен


Моден Накит Кристал долги обетки за жените Свадба

Детални карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
FER038
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
FARLENA
Обликотшема:
Растенијата

Слични производи

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај

Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

Добредојдовте вашата продавница видиРАЗМЕНА И НАПЛАТА100% Пари гаранција за враќање на!! Ако објектот ќе

ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи д

Бренд : MinminПредмет Тип : Пад Обетки / Обетки за Жените / Обетки Кристал / Долги ОбеткиМатеријал : Цинк Л

3672 НоводојдениМатеријал : Бакар Големина : 11mm 13mm 15mm 18mm 20mm 25мм Совети : Драг пријател Ако примате стока как

Име на производ : Bijoux Earring Сина Циркон Студ Обетки За Жените Обетки Кристал Кристал Свадба Накит Срце Жив

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

Пакет : еден стил, еден пакет / 12 компјутери во една OPP вреќа Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми

Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, мн

Please wait...