0
clear
  • LNRRABC Жешка Мода Жените Earring 1 Пар Жица-Наведнуваат Имитација Бисер Срцето Earring Уво Студ Накит за Подарок за девојки
  • -20%
  • -20%
LNRRABC Жешка Мода Жените Earring 1 Пар Жица-Наведнуваат Имитација Бисер Срцето Earring Уво Студ Накит за Подарок за девојки

LNRRABC Жешка Мода Жените Earring 1 Пар Жица-Наведнуваат Имитација Бисер Срцето Earring Уво Студ Накит за Подарок

DEN 24.48
DEN 22.00

Количината на стоката
Тековен

ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи директно,ве молиме контактирајте со нас на прво место .
Повратни информации :
Ако сте задоволни со објектот. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот
метод на плаќање. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во
во иднина(како да се плати,ве молиме кликнете here : http : //help.и нашите услуги.
Тип : Жените Обетки
Материјал : Алуминиум Големина : Како На Слика Во Боја : Златна Количина : 1 Пар
Плаќање :
Прифатени методи за плаќање во Моментов, што може да се плати со Кредитна Картичка Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер . Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги. ако објектот е неисправен.Ако се отвори
спорот,aliexpress ќе треба многу долго време да се реши тоа и Отпад од вашето драгоцено време .

Детални карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Обетки
Бренд Име:
LNRRABC
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс

Слични производи

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Пакет : еден стил, еден пакет / 12 компјутери во една OPP вреќа Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми

1> Материјал : БАКАР2> Состојба : 100% Сосема Нов3> позлата боја : анти сребро или анти месинг4>Тежина : 0.91 g / п

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

Валкани бисери може да се чистат со благ сапун и вода решение (обидете се слонова коска снегулки).Добред

Ние брод вашата предмети во рок од 34 дена, откако доби расчисти исплата, ги исклучува викенд и празници...

Материјал : алуминиумски+пердув+кристалноГолемина : како на сликатаБоја : шарениТежина : 10 gПакет : opp вре

Големина : 0.79*1.1 воБакар НаправениЗлато Позлатен3 D Фудбал Капка EarringСпортски Накит за ЖенитеЛичност Фуд

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај

За Било Какви Прашања Ве Молам Дозволете Ми Да ЗнамУживајте Во Вашиот ПревозотFeture : 1.100% Сосема Нов и Вис

се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи.контактирајте со насН

Earring Информации Материјал 925 фунта Сребро,CZ,Бисер Тежина 5g Големина 0.67 cm Боја Сребрена Earring Тип Студ

За Нашата продавница : Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел≥$150 , Беспла

3672 НоводојдениМатеријал : Бакар Големина : 11mm 13mm 15mm 18mm 20mm 25мм Совети : Драг пријател Ако примате стока как

Метали Тип : Заштита На Животната Средина Бакар Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во ро

Please wait...