0
clear
  • Naomy&ZP Бренд 2017 Долго Цвет Виси Капка Обетки За Жените Срце Гроздобер Партија Бохемски Големи Етнички Обетки Мода Накит
  • -20%
  • -20%
Naomy&ZP Бренд 2017 Долго Цвет Виси Капка Обетки За Жените Срце Гроздобер Партија Бохемски Големи Етнички Обетки Мода Накит

Naomy&ZP Бренд 2017 Долго Цвет Виси Капка Обетки За Жените Срце Гроздобер Партија Бохемски Големи Етнички Обетки

DEN 64.32

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Naomy&ZP
Стил:
Етнички
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ЕЛ-0085
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Материјал:
Легура
Капка Обетки:
Капка Обетки
Тежина:
13.5g
бохемски обетки:
бохемски обетки
големи обетки:
големи обетки
цвет обетки:
цвет обетки
Етничките обетки:
Етничките обетки
tassel обетки:
Tassel Обетки
жените обетки:
жените обетки
моден обетки:
Моден обетки
долги обетки:
долги обетки

Слични производи

Бренд : MinminПредмет Тип : Пад Обетки / Обетки за Жените / Обетки Кристал / Долги ОбеткиМатеријал : Цинк Л

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот

Валкани бисери може да се чистат со благ сапун и вода решение (обидете се слонова коска снегулки).Добред

Ние брод вашата предмети во рок од 34 дена, откако доби расчисти исплата, ги исклучува викенд и празници...

Големина : 0.79*1.1 воБакар НаправениЗлато Позлатен3 D Фудбал Капка EarringСпортски Накит за ЖенитеЛичност Фуд

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

Метали Тип : Заштита На Животната Средина Бакар Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во ро

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуг

Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, мн

Име на производ : Bijoux Earring Сина Циркон Студ Обетки За Жените Обетки Кристал Кристал Свадба Накит Срце Жив

нови жените earring multicolor плоштадот топла продаде мода накит додатоци девојка партија подарок трговија на

Пакет : еден стил, еден пакет / 12 компјутери во една OPP вреќа Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми

Материјал : алуминиумски+пердув+кристалноГолемина : како на сликатаБоја : шарениТежина : 10 gПакет : opp вре

За Било Какви Прашања Ве Молам Дозволете Ми Да ЗнамУживајте Во Вашиот ПревозотFeture : 1.100% Сосема Нов и Вис

се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи.контактирајте со насН

1> Материјал : БАКАР2> Состојба : 100% Сосема Нов3> позлата боја : анти сребро или анти месинг4>Тежина : 0.91 g / п

Никел и Олово СлободниМатеријал : Алуминиум & ПердувГолемина : 91*20 mmТежина : 6 Грама

1pair Мода Луксузен Двоен Страни Бисер Earring Две Топката Студ Обетки За Девојки Кристал Накит

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај

Please wait...