0
clear
  • трговија на големо мода мали кристал цвет форма изјава добар квалитет кристално студ Обетки за жени
  • -20%
  • -20%
трговија на големо мода мали кристал цвет форма изјава добар квалитет кристално студ Обетки за жени

трговија на големо мода мали кристал цвет форма изјава добар квалитет кристално студ Обетки за жени

DEN 139.20
DEN 131.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
JUJIA
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
Студ Обетки
техника nology:
моден обетки
Процесот:
Студ Обетки
Изработка:
Кубен циркони earring
Qua lity:
обетки за жени
планирам:
dangle обетки
про ject:
earring мечка
ptan:
бренд обетки
дизајн:
Обетки
excog itation:
обетки трговија на големо
exo / loit:
Кристал Earring

Слични производи

Големина : 0.79*1.1 воБакар НаправениЗлато Позлатен3 D Фудбал Капка EarringСпортски Накит за ЖенитеЛичност Фуд

1pair Мода Луксузен Двоен Страни Бисер Earring Две Топката Студ Обетки За Девојки Кристал Накит

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Бренд : MinminПредмет Тип : Пад Обетки / Обетки за Жените / Обетки Кристал / Долги ОбеткиМатеријал : Цинк Л

1> Материјал : БАКАР2> Состојба : 100% Сосема Нов3> позлата боја : анти сребро или анти месинг4>Тежина : 0.91 g / п

Добредојдовте вашата продавница видиРАЗМЕНА И НАПЛАТА100% Пари гаранција за враќање на!! Ако објектот ќе

Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети.Стандард на Услуги трае околу 1839 работни дена

Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, мн

Никел и Олово СлободниМатеријал : Алуминиум & ПердувГолемина : 91*20 mmТежина : 6 Грама

3672 НоводојдениМатеријал : Бакар Големина : 11mm 13mm 15mm 18mm 20mm 25мм Совети : Драг пријател Ако примате стока как

Валкани бисери може да се чистат со благ сапун и вода решение (обидете се слонова коска снегулки).Добред

Материјал : алуминиумски+пердув+кристалноГолемина : како на сликатаБоја : шарениТежина : 10 gПакет : opp вре

За Било Какви Прашања Ве Молам Дозволете Ми Да ЗнамУживајте Во Вашиот ПревозотFeture : 1.100% Сосема Нов и Вис

Ви благодарам многу за вашата помош.Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме кон

Пакет : еден стил, еден пакет / 12 компјутери во една OPP вреќа Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај

Материјал : алуминиумски+пердувГолемина : како на сликатаБоја : шарениТежина : 10 gПакет : opp вреќаПроизвод

Мали Мини Плоштад Gllitter Студ Обетки Галакси Сјајот Мини Мал Плоштад Студ Обетки Плоштадот Студ Обетки1, 10

Earring Информации Материјал 925 фунта Сребро,CZ,Бисер Тежина 5g Големина 0.67 cm Боја Сребрена Earring Тип Студ

Please wait...