0
clear
  • Мали Мини Плоштад Gllitter Студ Обетки Галакси Сјајот Мини Мал Плоштад Студ Обетки Плоштадот Студ Обетки
  • -20%
  • -20%
Мали Мини Плоштад Gllitter Студ Обетки Галакси Сјајот Мини Мал Плоштад Студ Обетки Плоштадот Студ Обетки

Мали Мини Плоштад Gllitter Студ Обетки Галакси Сјајот Мини Мал Плоштад Студ Обетки Плоштадот Студ Обетки

DEN 143.52
DEN 97.00

Количината на стоката
Тековен

Мали Мини Плоштад Gllitter Студ Обетки Галакси Сјајот Мини Мал Плоштад Студ Обетки Плоштадот Студ Обетки
1, 100 % како слики со висок квалитет, доведе & никел бесплатно!
2, Сите предмети во парк,1-3 дневна брзо бесплатен превозот, $200.0 или повеќе од слободни Fed Ex!
3, Обичај & трговија на големо е добредојден, големи поповолни! ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања!
4, Проверка на квалитетот, еден по еден пред превозот, Добар пакување!

Детални карактеристики

Главниот Камен Боја:
Злато Позлатен
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
ZWPON
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
GE2632
Пакување:
1 парови во меур торба, потоа во Тетрапак
превозот:
Од Кина Пост, ePacket, FedEx, UPS-от, DHL, ARAMEX и др.
време на испорака:
Нормално 5-60 работни дена
обетки големина:
10*10мм
OEM/ODM :
прифатете
Мин. цел:
УСД$8.0
Тежина:
4g
Материјали:
ЕКО Пријателски Цинк Легура, Смола, Стакло, Акрилик
предмети број :
GE2632
Точка име :
плоштад студ обетки

Слични производи

За Било Какви Прашања Ве Молам Дозволете Ми Да ЗнамУживајте Во Вашиот ПревозотFeture : 1.100% Сосема Нов и Вис�

нови жените earring multicolor плоштадот топла продаде мода накит додатоци девојка партија подарок трговија на

Материјал : алуминиумски+пердувГолемина : како на сликатаБоја : шарениТежина : 10 gПакет : opp вреќаПроизвод

10 Пара Нерѓосувачки Челик Симпатична Seahorse Студ Обетки Жените Лето Плажа Накит Нежен HippocampКоњ Студ Обетк

3672 НоводојдениМатеријал : Бакар Големина : 11mm 13mm 15mm 18mm 20mm 25мм Совети : Драг пријател Ако примате стока как

се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи.контактирајте со насН

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај�

Валкани бисери може да се чистат со благ сапун и вода решение (обидете се слонова коска снегулки).Добред�

1pair Мода Луксузен Двоен Страни Бисер Earring Две Топката Студ Обетки За Девојки Кристал Накит

Ние брод вашата предмети во рок од 34 дена, откако доби расчисти исплата, ги исклучува викенд и празници...

Метали Тип : Заштита На Животната Средина Бакар Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во ро�

Бренд : MinminПредмет Тип : Пад Обетки / Обетки за Жените / Обетки Кристал / Долги ОбеткиМатеријал : Цинк Л�

За Нашата продавница : Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел≥$150 , Беспла�

Добредојдовте вашата продавница видиРАЗМЕНА И НАПЛАТА100% Пари гаранција за враќање на!! Ако објектот ќе

Please wait...