0
clear
  • година Нови Модни Yellow Purple Црна 3D Животинско Симпатична Фокс Студ Обетки За Жени, Девојки Златен Накит Подароци долги обетки
  • -20%
  • -20%
година Нови Модни Yellow Purple Црна 3D Животинско Симпатична Фокс Студ Обетки За Жени, Девојки Златен Накит Подароци долги обетки

година Нови Модни Yellow Purple Црна 3D Животинско Симпатична Фокс Студ Обетки За Жени, Девојки Златен

DEN 81.12
DEN 69.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Плима За Мене
Број На Модел На:
македонскиот танг

Слични производи

За Нашата продавница : Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел≥$150 , Беспла

3672 НоводојдениМатеријал : Бакар Големина : 11mm 13mm 15mm 18mm 20mm 25мм Совети : Драг пријател Ако примате стока как

Earring Информации Материјал 925 фунта Сребро,CZ,Бисер Тежина 5g Големина 0.67 cm Боја Сребрена Earring Тип Студ

Големина : 0.79*1.1 воБакар НаправениЗлато Позлатен3 D Фудбал Капка EarringСпортски Накит за ЖенитеЛичност Фуд

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот

Ви благодарам многу за вашата помош.Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме кон

Добредојдовте вашата продавница видиРАЗМЕНА И НАПЛАТА100% Пари гаранција за враќање на!! Ако објектот ќе

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај

1pair Мода Луксузен Двоен Страни Бисер Earring Две Топката Студ Обетки За Девојки Кристал Накит

Ние брод вашата предмети во рок од 34 дена, откако доби расчисти исплата, ги исклучува викенд и празници...

Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети.Стандард на Услуги трае околу 1839 работни дена

Пакет : еден стил, еден пакет / 12 компјутери во една OPP вреќа Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми

Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја Како произво

1> Материјал : БАКАР2> Состојба : 100% Сосема Нов3> позлата боја : анти сребро или анти месинг4>Тежина : 0.91 g / п

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Please wait...