0
clear
  • LUOTEEMI Цвет Уво Студ Микро Отвори Кубни Циркон со Една Голема Солза Форма Жолто Злато Кристал Капка Обетки за Жените Brinco
  • -20%
  • -20%
LUOTEEMI Цвет Уво Студ Микро Отвори Кубни Циркон со Една Голема Солза Форма Жолто Злато Кристал Капка Обетки за Жените Brinco

LUOTEEMI Цвет Уво Студ Микро Отвори Кубни Циркон со Една Голема Солза Форма Жолто Злато Кристал Капка Обетки

DEN 407.04
DEN 264.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Метална боја:
Родиум Позлатен
Главниот Камен Боја:
Жолта
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
LUOTEEMI
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E-2016081304/09E08
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
12mm*33mm
Тежина:
8.4g
позлата:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Облечен Повод:
Свадба / Годишнината / Матурска / Партија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост и женски
is_customized:
Yes
Капка Обетки:
капка обетки-teemi
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слични производи

За Нашата продавница : Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел≥$150 , Беспла

се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи.контактирајте со насН

Пакет : еден стил, еден пакет / 12 компјутери во една OPP вреќа Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот

Earring Информации Материјал 925 фунта Сребро,CZ,Бисер Тежина 5g Големина 0.67 cm Боја Сребрена Earring Тип Студ

Добредојдовте вашата продавница видиРАЗМЕНА И НАПЛАТА100% Пари гаранција за враќање на!! Ако објектот ќе

Никел и Олово СлободниМатеријал : Алуминиум & ПердувГолемина : 91*20 mmТежина : 6 Грама

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај

Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја Како произво

3672 НоводојдениМатеријал : Бакар Големина : 11mm 13mm 15mm 18mm 20mm 25мм Совети : Драг пријател Ако примате стока как

Please wait...