0
clear
  • Jisensp Мода Прекрасна Музика Забелешка Студ Обетки Најдобар Пријател Подароци Pendientes Панк Шарм Earring за Жените Накит пад на превозот
  • -20%
  • -20%
Jisensp Мода Прекрасна Музика Забелешка Студ Обетки Најдобар Пријател Подароци Pendientes Панк Шарм Earring за Жените Накит пад на превозот

Jisensp Мода Прекрасна Музика Забелешка Студ Обетки Најдобар Пријател Подароци Pendientes Панк Шарм Earring

DEN 61.92

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Обетки
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
jisensp
Обетки:
earing
pendientes де acero quirurgico:
моден обетки
едноставни обетки студ:
Жените мода обетки
уво:
тренди обетки
мали обетки:
сребрени обетки
изјава обетки:
златни обетки
тренди корејски обетки:
Роуз Златни Обетки
Сребро Позлатен Студ Обетки:
симпатична обетки
Тренди brincos:
Музички Забелешка Позлатен Студ Обетки
earring накит:
партија обетки

Слични производи

Предмет : Клипот ОбеткиПредмет Бр : SYA7009Тежина : 11g / парГолемина : 27mm15mm / 1.07 во0.6 воСостојба : 100% Бренднови

Ние брод вашата предмети во рок од 34 дена, откако доби расчисти исплата, ги исклучува викенд и празници...

За Нашата продавница : Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел≥$150 , Беспла

нови жените earring multicolor плоштадот топла продаде мода накит додатоци девојка партија подарок трговија на

Големина : 0.79*1.1 воБакар НаправениЗлато Позлатен3 D Фудбал Капка EarringСпортски Накит за ЖенитеЛичност Фуд

КОЛИЧИНА : 1pair;Боја : како на сликата шоу ;Материјал : алуминиум,стакло , кристал , бисерEarring Големина : како

Материјал : алуминиумски+пердувГолемина : како на сликатаБоја : шарениТежина : 10 gПакет : opp вреќаПроизвод

Бренд : MinminПредмет Тип : Пад Обетки / Обетки за Жените / Обетки Кристал / Долги ОбеткиМатеријал : Цинк Л

Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети.Стандард на Услуги трае околу 1839 работни дена

5%НаплатаКанадаГо оценувате (точка пристигна)0 Предмети ќе биде предаден во рок од 12 работен ден по уплат

комбо комбоЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со нај

Име на производ : Bijoux Earring Сина Циркон Студ Обетки За Жените Обетки Кристал Кристал Свадба Накит Срце Жив

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот

Please wait...