0
clear
  • Круг Намали Обетки Жолто Злато Исполнет Студ Обетки
  • -20%
  • -20%
Круг Намали Обетки Жолто Злато Исполнет Студ Обетки

Круг Намали Обетки Жолто Злато Исполнет Студ Обетки

DEN 426.72
DEN 341.00

Количината на стоката
Тековен

Ние брод вашата предмети во рок од 3-4 дена, откако доби расчисти исплата, ги исклучува викенд и празници. се Ангажирани во тешки рачна работа или земање на бања, се препорачува да се отстрани накит. Ние не ги обесштетува се врати превозот обвиненија. Тоа не шушка надвор, дупка или бојата. Сите предмети МОРА да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат или да се измени. САД, трае околу 20-25days да пристигнат тука Преку Кина пост e Packet;
2.
Злато исполнет накит е поекономична алтернатива за цврсти златен накит! Но, ве молиме да се свесни за тоа не е солидна златен накит!
Она што е начин да се грижи за злато исполнет накит?
A. ние исто така нудиме 11-15 дена Преку Кина пост ЕМС Брза испорака, ако сакате да брод објектот преку овој метод во брзање, ве молиме пишете ни на првиот. Враќа се достапни во рок од 24 дена по објект е примена. е Electroplated, е уште еден чекор надолу во квалитетот.
Нашиот принцип : Добар Квалитет, Евтини во Цената, Најдобра Услуга!
Добредојдовте на место на ред! споделување на вашата љубов да вашата љубов луѓе
Ставка Опис
Состојба : 100% Сосема Нов ,никогаш не се носи
Материјал : 18k жолто злато исполнет обетки
големина : 7mm*7mm
тежина : 2grams/пар
Квалитет : со висок
Никел слободни, не се алергични, не е лесно да се оцрни
Сите објектот со Убава бесплатен подарок кутија.
Повратни информации :
Вашето задоволство е најважно во нашиот бизнис! Откако ќе ги задоволи вашите објектот, ве молиме оставете ни Позитивни Повратни информации и висок НСД резултат, што е многу важно за нас! Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме на прво пред да замине било Неутрален или Негативен Фидбек.
Превозот
1. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне во решавање на проблемот што е можно поскоро да се направи сте задоволство, јас длабоко верувам дека комуникацијата е најдобар мост за нас!
.

Детални карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
E499
Пол:
жените,дама,девојка,деца
Occassion:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Божиќ
Големина:
7mm*7mm
Материјал:
Жолто Злато Исполнет Бакар
Тип:
студ обетки,модата,накит,подароци,додатоци
Попуст:
повеќе 3pcs,добиете 10% попуст
Пакет:
Подарок кутија
Место на Потекло:
Ји Ву, Кина (Копно)
Функција:
Висок Квалитет Ниска Цена Големи Залихи Бесплатен Превозот

Слични производи

1pair Мода Луксузен Двоен Страни Бисер Earring Две Топката Студ Обетки За Девојки Кристал Накит

5%НаплатаКанадаГо оценувате (точка пристигна)0 Предмети ќе биде предаден во рок од 12 работен ден по уплат

Пакет : еден стил, еден пакет / 12 компјутери во една OPP вреќа Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми

нови жените earring multicolor плоштадот топла продаде мода накит додатоци девојка партија подарок трговија на

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи.контактирајте со насН

Добредојдовте вашата продавница видиРАЗМЕНА И НАПЛАТА100% Пари гаранција за враќање на!! Ако објектот ќе

Ви благодарам многу за вашата помош.Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме кон

Геометриски Нерѓосувачки Челик Златна Боја Студ Обетки Накит Жените Долго Earings Мода Накит 2017 aretes де mujer

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Please wait...