0
clear
  • БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ТОПЛА продаде нов Стил >>>>Убава еден пар ААА tahitian круг 9-10мм црна школка бисер обетки
  • -20%
  • -20%
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ТОПЛА продаде нов Стил >>>>Убава еден пар ААА tahitian круг 9-10мм црна школка бисер обетки

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ТОПЛА продаде нов Стил >>>>Убава еден пар ААА tahitian круг 9-10мм црна школка бисер обетки

DEN 431.04
DEN 336.00

Количината на стоката
Тековен


Валкани бисери може да се чистат со благ сапун и вода решение (обидете се слонова коска снегулки).
Добредојдовте во мојата продавница!!!
Грижа за Вашиот Бисери
Дури и образован бисери со подебели облоги се повеќе кревка отколку повеќето други скапоцени камења, па ќе мора да се справи со нив внимателно да ги задржи во најдобра состојба.
Не се стави бисер накит во ултразвукови почиста.
Никогаш не се чисти вашиот бисери со решенија кои што содржат амонијак или груби детергенти. превозот времето е 12-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Половина на враќање превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.
Бидете сигурни да се земе од вашиот бисер прстени пред да се пријавите рака и телото креми.
Вашиот бисери ќе остане почиста ако ги стави на откако ќе ја намачкате вашата шминка и парфем.
Избрише вашиот бисери со мека, lint-слободен крпа, веднаш штом ќе ги однесе надвор.
Чекор 3) се Врати на точка за размена или наплата.
-Враќање/Поврат Политика-
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете.
Процес :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba. На крпа може да биде навлажнета со вода или тоа може да биде сува.
Чекор 2) Обезбеди детали за проблемот што го имаат. И двете можат да се носат далеку nacre слој, оставајќи го ви со обична потрага мушка
Превозот
-Може да се Меша различни елементи заедно;
- Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.
- Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.

Детални карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА

Слични производи

3672 НоводојдениМатеријал : Бакар Големина : 11mm 13mm 15mm 18mm 20mm 25мм Совети : Драг пријател Ако примате стока как

Метали Тип : Заштита На Животната Средина Бакар Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во ро�

За Нашата продавница : Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел≥$150 , Беспла�

1> Материјал : БАКАР2> Состојба : 100% Сосема Нов3> позлата боја : анти сребро или анти месинг4>Тежина : 0.91 g / п�

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуг�

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Предмет : Клипот ОбеткиПредмет Бр : SYA7009Тежина : 11g / парГолемина : 27mm15mm / 1.07 во0.6 воСостојба : 100% Бренднови

Материјал : алуминиумски+пердув+кристалноГолемина : како на сликатаБоја : шарениТежина : 10 gПакет : opp вре�

Геометриски Нерѓосувачки Челик Златна Боја Студ Обетки Накит Жените Долго Earings Мода Накит 2017 aretes де mujer �

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот

Ви благодарам многу за вашата помош.Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме кон�

Бренд : MinminПредмет Тип : Пад Обетки / Обетки за Жените / Обетки Кристал / Долги ОбеткиМатеријал : Цинк Л�

10 Пара Нерѓосувачки Челик Симпатична Seahorse Студ Обетки Жените Лето Плажа Накит Нежен HippocampКоњ Студ Обетк

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети.Стандард на Услуги трае околу 1839 работни дена

нови жените earring multicolor плоштадот топла продаде мода накит додатоци девојка партија подарок трговија на

Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, мн�

Please wait...