0
clear
  • Simthread 5 Есен Бои Машина Везови Нишка со Snap Spools
  • -20%
  • -20%
Simthread 5 Есен Бои Машина Везови Нишка со Snap Spools

Simthread 5 Есен Бои Машина Везови Нишка со Snap Spools

DEN 575.52

Количината на стоката
Тековен


Simthread везови машина тема, за било која машина за шиење
5 популарни Есен Бои
Материјал : Полиестер тема 120 D/2 - Големина 40
Метри : 1,000 Метри/конус
Количина : 5 конуси/многу
Карактеристики : Со Simthread snap spools, добар избор за да се задржи теми чисти во секое време.
Висока Издржливост; Униформа пресврт; Добар постојаност на боја; Свила-како сјај; Еко-пријателски; Конкурентни и атрактивни цени. Ве молиме имајте на ум дека поради боја разликите од еден на следење на следното, може да има мали варијации помеѓу бои се прикажани на екранот и нишката себе.
Ако ви треба други бои, ве молиме, ве молиме, известете нè на боја бројот што треба.
Превозот Забелешка :
Превозот времето е 15~30 дена за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail или Хонг Конг Пост Воздух пошта откако ќе ја потврдите вашата исплата. Ако ви треба специјален express, ве молиме да се чувствуваат слободни да оставите порака до нас.
Ви благодариме!
Simthread Co., Ltd. , професионална тема производител и извозник, од Кина, кој посветува на подобрување и производство на високо-квалитетни машина везови теми за повеќе од 10 години. Имаме голем успех во Северна Америка, Австралија и Европа. Можете да ја посетите нашата веб-страница www.simthread.com за повеќе информации. Нашите главни производи се полиестер везови нишка(Брат 61 боја поставени на располагање, Simthread 112 бои), rayon везови конец , lurex везови нишка (метален тема), конец за шиење(конец за шиење боја сетови) , prewound bobbins, пластични bobbins итн. Ние, исто така може да помогне да се произведе висок квалитет на боја и графики, денес ние сме подобрување на конец во боја листи за многу познати тема добавувачи на пазарот.. БОЈА НА КАРТИЧКА МОЖЕ ДА СЕ ПРИЛАГОДИ.

Детални карактеристики

Бренд Име:
Simthread
Техника:
Mercerized
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Плетење,Шиење,Капчиња,Крстот Бод,Везови,Рачно Плетење,Ткаење
Функција:
Еластична,Ниско Ниво На Намалување,Абразија-Отпорни,Висока Издржливост,Еко-Пријателски
Шема:
Обоена
Предиво Тип:
Филамент
Тежина (g/топка):
75/120g
Предиво Count:
120D/2
Број На Модел На:
120D/2
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Количина:
2 конуси/многу
боја:
избрани боја
is_customized:
Yes

Слични производи

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 2125мм Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инче

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : Микс Големина Приближно Конверзија : 1 инч = 25.4 mm и

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

Ако ви треба други стилови на чипка, ве молиме кликнете на следниот линк, ви благодарам многу!Имаме и дру

100% Сосема НовГолемина : Микс Големина apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина

100% Сосема НовГолемина : 31x16mm (1.2x0.6") apporxmiately Боја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина е сл

Оваа prisce е само за мувла полнење.ако најголемиот дел цел, подобра цена, ајде да зборуваме детали...

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 15mm Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Име : сатен лента Материјал : 100% Полиестер Ширина : Слика Стил : Еден Должина : 25 метри / roll Употреба : се Нап

Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или

и повеќето земји.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачат

Микс 36pcs 4 Дупки Дрвени Копчето На DIY Scrapbooking Комбинација за Шиење / Декоративни Занаети & Дома Декорација

100% Сосема НовMaterail : ДрвоГолемина : 30*17 mm ПриблБоја : Комбинација на бојаКОЛИЧИНА : 20 PCS (ќе го добиете колич

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8"(22mm)Материјал : полиестер.Превозо

Големина : 6 cmКоличина : 2 дворови / многуБоја : Бела, розова, црнаПрирачник за мерење на големината, не мож

2) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.3) кога вкуп

Ако ви треба други стилови на чипка, ве молиме кликнете на следниот линк, ви благодарам многу!Имаме и дру

Please wait...