0
clear
  • Прилично 50x160cm Сите-во текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина За DIY шиење Кукла Крпа кревет
  • -20%
  • -20%
Прилично 50x160cm Сите-во текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина За DIY шиење Кукла Крпа кревет

Прилично 50x160cm Сите-во текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина

DEN 228.96
DEN 215.00

Количината на стоката
Тековен

Прилично 50x160cm Сите-во текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина За DIY шиење Кукла Крпа постелнина quilting Име на Производ : СП-530 Прилично Сите-во текот Розова & Geen Бела Слива цвет Цвет Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина Материјал : 100% Памук Боја : зелена / розова Големина : 50x160cm (намалување од рака, tolearance 2cm) Пакет Содржина : 1pc на избраната боја ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено. 2) Ако цел повеќе од 1 парче (50x160cm), ќе биде континуирано гранчиња се допаѓа, ако цел 2 парчиња, ќе испрати 100x160cm

Детални карактеристики

Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Тип:
Poplin Ткаенина
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
is_customized:
YES

Слични производи

Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали кот�

Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна инф�

1000 Сребро Акрилик Круг Рамна Глава Коси Конус Flatback Кристал Камења, 5mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард

Материјал : метал Димензии : дијаметар од околу 0.25 cm, ноктот должина од околу 0.3 цм Информации : 1.Поради св

Злато Производителот CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Добар Квалитет Обоена Темно Кафеава боја Турција Marabou П�

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно израбо

дворот Материјал : 3 D рачно изработени Лотос цвет ГОЛЕМИНА : 5.5 CM *5.5 CM

Опис на производот RFID Оклопна Проводници Ткаенина ripstop EMF Оклопна Ткаенини антизрачење ткаенина ткаени�

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Име : Злато, Сребро Лента Ширина : 6mm38mm Боја : Злато,сребро Цел : Декоративни Облека, Коса додатоци Чипка, П�

Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.3)

Всушност, облечени во свила е состојба на умот, чувство на суптилноста на затворите, сите може да се почу

3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по вебсајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.99 / многу

99 / многупарчиња / многу50 PCS Микс Случаен рачно изработени Природно Дрво Button Sewing круг Печатени Копчиња �

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот в�

Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги с�

Please wait...