0
clear
  • 25мм точки печатени Organza лента 10yd/многу чиста лента hairbow облека подарок пакет додаток DIY бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
25мм точки печатени Organza лента 10yd/многу чиста лента hairbow облека подарок пакет додаток DIY бесплатен превозот

25мм точки печатени Organza лента 10yd/многу чиста лента hairbow облека подарок пакет додаток DIY бесплатен

DEN 122.40

Количината на стоката
Тековен

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво. Ви благодарам многу!
. Откако ги добивме се врати стоката, ние им даде на вашиот целосна наплата. Превозот 1. Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други давачки. Како и можноста за застои кои се случуваат надвор од нашата контрола, некои парцели може да биде одложен, можеби и преземање на повеќе од 30 или 50 дена да пристигнат.двор
Плаќање
1.нашите работно време : СУМ 8 : 00~ЧАСОТ 22 : 00 (Пекинг време) Повратни информации Можете задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Добредојдовте на посетата на мојот нов продавница, драг пријател! Може да се земе вашето време и изберете го објектот што сакате.можете да не контактирате бу trademanger или не оставајќи ни порака или e-mail за нас, wewill одговор во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте saticfied со од објекти и услуги.Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
visa, mastercard,QIWI,western union и т/т(банката tranfer) 2. Да се осигура дека вие може да минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок"со ниска вредност. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод EMS, DHL, или Fedex и плати дополнителни превозот надомест (5-10 дена за да стигне до вас). Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги сноси се врати превозот цена. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Бидејќи ние се 2017 нова продавница, па цената е многу ниска и разумни. Бесплатен превозот Само пратете од Кина Пост Воздух Mail, да се Австралија, Канада, Велика Британија, сад ќе обично се земаат 15 до 30 дена до пристигнувањето, на останатите земји во светот ќе се обично трае околу 20 до 50 дена да пристигнат.Купувачот заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди deliever на вашата нарачка.

Детални карактеристики

боја:
античкиот месинг
Големина:
25mm
Тип На Производ:
Панделки
Материјал:
Rayon / Полиестер
Шема:
Точки
Ткаенина Тип:
organza
Стил:
Единствен Лик
Ширина:
1
Техника:
Печатени
Број На Модел На:
ZD036
Количина:
10yd/многу
Заштита на животната средина:
Yes

Слични производи

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно израбо

100 Мешана Боја Flatback Смола Tear Drop Cabochon Камења 10 X13mm Имитација скапоцен каменВисок квалитет во ЕУ и САД стан�

Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од с�

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса Ве

38 КОЛ : 25mm(За)конверзија : 1 инч = 25 2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија об�

Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали кот�

Материјал : метал Димензии : дијаметар од околу 0.25 cm, ноктот должина од околу 0.3 цм Информации : 1.Поради св

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Секое испитување ве молиме

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата Нормално, тоа трае

ФункцијаАква Goose Пердуви,200pcs / многу НАНЕ ЗЕЛЕНА Goose Satinettes Лабава пердуви,goose занает пердуви,1018cm долго,free

Всушност, облечени во свила е состојба на умот, чувство на суптилноста на затворите, сите може да се почу

Опис : Трговија на големо 60sets / многу месинг завртка заковки завртка knob за чанта појас чевли watchband металн�

Имаат многу време во нашата продавница.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потру

3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по вебсајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.99 / многу

Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.3)

Либерија везови знаме печ 93bГолемина : 3 инчи X Држач за високаУпатства за употреба : 1 Прскање вода на зад�

99 / многупарчиња / многу50 PCS Микс Случаен рачно изработени Природно Дрво Button Sewing круг Печатени Копчиња �

дворот Материјал : 3 D рачно изработени Лотос цвет ГОЛЕМИНА : 5.5 CM *5.5 CM

Злато Производителот CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Добар Квалитет Обоена Темно Кафеава боја Турција Marabou П�

За пример 2 : Цел 1 парче, се сече 100cmx160cm (еден метар)Цел 2 парчиња, се сече 200cmx160cm ( два метри)Цел 3 парчиња, се

Please wait...