0
clear
  • Самба 100pcs/Многу Продажба Обоени Pheasant Пердув 35-40cm,трговија на Големо Евтини Свадба Фестивали Plumes DIY Manualidades Украси 9
  • -20%
  • -20%
Самба 100pcs/Многу Продажба Обоени Pheasant Пердув 35-40cm,трговија на Големо Евтини Свадба Фестивали Plumes DIY Manualidades Украси 9

Самба 100pcs/Многу Продажба Обоени Pheasant Пердув 35-40cm,трговија на Големо Евтини Свадба Фестивали Plumes

DEN 1479.36
DEN 1184.00

Количината на стоката
Тековен

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Време На Испорака :
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
FR170403009
Материјал:
Pheasant Пердув
Шема:
Обоена
Големина:
35~40cm
Пакет:
100pcs/многу
Употреба:
Свадба Декорација,Mariage,Boda,Casamento
Функција:
Меки Трим
Боја:
Боја,Жолта,Бела,Colores

Слични производи

Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна инф

Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се напр

За пример 2 : Цел 1 парче, се сече 100cmx160cm (еден метар)Цел 2 парчиња, се сече 200cmx160cm ( два метри)Цел 3 парчиња, се

Генерално, тоа ќе потрае околу 310 работни дена да бидат прикажани.Тоа е надвор од контрола за да се напра

Опис на производот RFID EMF EMI Зрачење Блокирање ТкаенинаПроизвод Бр : СРЕБРО 067#PСостав : 23% бакар+20% nickle+50% по

38 КОЛ : 25mm(За)конверзија : 1 инч = 25 2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија об

Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали кот

Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата ...

Имаат многу време во нашата продавница.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потру

Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн Нормално, тоа трае 2560 работни дена за

Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги с

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса Ве

Опис на производот RFID Оклопна Проводници Ткаенина ripstop EMF Оклопна Ткаенини антизрачење ткаенина ткаени

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно израбо

Опис : Трговија на големо 60sets / многу месинг завртка заковки завртка knob за чанта појас чевли watchband металн

Злато Снабдувач CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Избраниот Премиер на Квалитетот Обоена боја на слонова коска

Злато Производителот CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Добар Квалитет Обоена Темно Кафеава боја Турција Marabou П

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Експе

Спецификација100% Нов и висок квалитетДвојно двострано сунѓерот пена селотејпТоа е со добра изведба на л

Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Имаат многу време во нашата прод

Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од с

3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по вебсајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.99 / многу Ние нуд

2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.3) на Вашиот предм

Злато Производителот CHINAZP Фабрика Добар Квалитет 20g 20yards / многу Обоена Шампањ Турција Marabou Пердув Боа1.Им

На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.5 Ние нема да бидат од

Мало и трговија на Големо CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Уникатна Обоена Сребро Турција Marabou Пердув Боа1.Име

Име : Злато, Сребро Лента Ширина : 6mm38mm Боја : Злато,сребро Цел : Декоративни Облека, Коса додатоци Чипка, П

0rganza чипка јака, Везови чипка јака, кошула лажни јака WNLD005Пакет : Различни itmes во различни пакување...

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако об

Please wait...