0
clear
  • 100pcs/ многу мали DIY Лента се Зголеми decals се намали и пораби рачно изработени дома свадба занает декорација
  • -20%
  • -20%
100pcs/ многу мали DIY Лента се Зголеми decals се намали и пораби рачно изработени дома свадба занает декорација

100pcs/ многу мали DIY Лента се Зголеми decals се намали и пораби рачно изработени дома свадба занает декорација

DEN 61.92

Количината на стоката
Тековен

Опис на производот 100pcs/ многу мали DIY Лента се Зголеми decals се намали и пораби рачно изработени дома свадба занает декорација Дијаметар околу 1cm-3cm Состојба : 100% нов квалитет Пакет вклучува : 1 (100pcs) Имајте на ум : вие не може да ја изберете бојата што сакате. Забелешка : сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот се должи на разликите помеѓу различни прикази. дворот двор

Детални карактеристики

Број На Модел На:
6888
Тип На Производ:
Други
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Свила Цвет
Број На Модел На:
6888
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
боја:
Како што е прикажано во слика
Големина:
1cm-3cm
Пакет:
100pcs/многу

Слични производи

Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.3)

За пример 2 : Цел 1 парче, се сече 100cmx160cm (еден метар)Цел 2 парчиња, се сече 200cmx160cm ( два метри)Цел 3 парчиња, се

Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги с�

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

Имаат многу време во нашата продавница.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потру

2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.3) на Вашиот предм�

ФункцијаАква Goose Пердуви,200pcs / многу НАНЕ ЗЕЛЕНА Goose Satinettes Лабава пердуви,goose занает пердуви,1018cm долго,free

1000 Сребро Акрилик Круг Рамна Глава Коси Конус Flatback Кристал Камења, 5mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Злато Снабдувач CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Избраниот Премиер на Квалитетот Обоена боја на слонова коска

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако об�

Опис на производот RFID EMF EMI Зрачење Блокирање ТкаенинаПроизвод Бр : СРЕБРО 067#PСостав : 23% бакар+20% nickle+50% по�

3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по вебсајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.99 / многу

Злато Производителот CHINAZP Фабрика Добар Квалитет 20g 20yards / многу Обоена Шампањ Турција Marabou Пердув Боа1.Им

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна инф�

Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Имаат многу време во нашата прод

2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир,

Опис на производот RFID Оклопна Проводници Ткаенина ripstop EMF Оклопна Ткаенини антизрачење ткаенина ткаени�

Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали кот�

Генерално, тоа ќе потрае околу 310 работни дена да бидат прикажани.Тоа е надвор од контрола за да се напра�

Please wait...