0
clear
  • Бесплатен превозот Мултифункционален Црна Сунѓерот Пена Двојно Двострано Лепливи Ленти 40M
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот Мултифункционален Црна Сунѓерот Пена Двојно Двострано Лепливи Ленти 40M

Бесплатен превозот Мултифункционален Црна Сунѓерот Пена Двојно Двострано Лепливи Ленти 40M

DEN 84.96
DEN 81.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификација
100% Нов и висок квалитет
Двојно двострано сунѓерот пена селотејп
Тоа е со добра изведба на лепило, лесен за употреба, анти-стареење, без лепак одмор
Висока температура отпор, киселина и алкално-отпор, ниска електролиза, crocking отпор, солза-корозија, без остатокот на површината кога солза
Употреба : Широко се користат за мобилен телефон на поправка, авто мазна површина, етикета, логото лепило, врати и прозорци работ запечатување, анти-прашина
Материјал : Полиетилен пена, акрилик лепило
Боја : Црна
Ширина : Прибл.40mm
Answer : ___________________________ Note : Ние имаме 5 различни големини за да го изберете, ве молиме изберете вистинската големина ти треба кога местото цел, цената е само за една големина објект
Вклучени : 1 x Сунѓерот Двојно Двострано Лепливи Ленти Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Големина:
Width
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Лента
Функција:
Самолепливи,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
40m

Слични производи

99 / многупарчиња / многу50 PCS Микс Случаен рачно изработени Природно Дрво Button Sewing круг Печатени Копчиња

3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по вебсајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.99 / многу Ние нуд

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Материјал : метал Димензии : дијаметар од околу 0.25 cm, ноктот должина од околу 0.3 цм Информации : 1.Поради св

Мало и трговија на Големо CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Уникатна Обоена Сребро Турција Marabou Пердув Боа1.Име

2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Секое испитување ве молиме

Име : Злато, Сребро Лента Ширина : 6mm38mm Боја : Злато,сребро Цел : Декоративни Облека, Коса додатоци Чипка, П

Злато Снабдувач CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Избраниот Премиер на Квалитетот Обоена боја на слонова коска

100 Мешана Боја Flatback Смола морска ѕвезда со Лакови Точки Кристал Cabochon 20 X18mmВисок квалитет во ЕУ и САД стан

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

ФункцијаАква Goose Пердуви,200pcs / многу НАНЕ ЗЕЛЕНА Goose Satinettes Лабава пердуви,goose занает пердуви,1018cm долго,free

2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир,

· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни email директно На по

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

Злато Производителот CHINAZP Фабрика 20g 20yards / многу Добар Квалитет Обоена Темно Кафеава боја Турција Marabou П

Генерално, тоа ќе потрае 1545 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail

Либерија везови знаме печ 93bГолемина : 3 инчи X Држач за високаУпатства за употреба : 1...

Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од с

дворот Материјал : 3 D рачно изработени Лотос цвет ГОЛЕМИНА : 5.5 CM *5.5 CM

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Експе

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако об

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно израбо

За пример 2 : Цел 1 парче, се сече 100cmx160cm (еден метар)Цел 2 парчиња, се сече 200cmx160cm ( два метри)Цел 3 парчиња, се

100 Мешана Боја Flatback Смола Tear Drop Cabochon Камења 10 X13mm Имитација скапоцен каменВисок квалитет во ЕУ и САД стан

Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.Поради фото светлина, вистински објект бој

Генерално, тоа ќе потрае околу 310 работни дена да бидат прикажани.Тоа е надвор од контрола за да се напра

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Please wait...